0

وظيفه سخنرانان آگاه ساختن مردم در مقابل حيله‌هاي دشمنان است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

وظيفه سخنرانان آگاه ساختن مردم در مقابل حيله‌هاي دشمنان است

89/10/23 - 14:52
شماره:8910230312
نسخه چاپي ارسال به دوستان
مسئول ستاد دهه فجر بناب:
وظيفه سخنرانان آگاه ساختن مردم در مقابل حيله‌هاي دشمنان است

خبرگزاري فارس: مسئول ستاد دهه فجر بناب گفت: مردم بايد با بصيرت روشنگرانه در مقابل دشمنان ايستادگي كنند و اين وظيفه سخنرانان است كه مردم را از حيله‌ها و ترفندهاي دشمنان داخلي و خارجي آگاه سازند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بناب، ناصر بزاز بنابي ظهر امروز در جلسه هماهنگي مسئولان كميته‌هاي فني و تخصصي ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامي بناب، خواستار مشاركت بيشتر مردم در برنامه‌هاي دهه فجر شد و از عوامل اجرايي ستاد دهه‌فجر خواست با توجه به همزماني دهه آخر ماه صفر با برنامه‌هاي دهه فجر، معنويت آن را حفظ كنند.
وي استفاده از سخنرانان مجرب در برنامه‌هاي دهه فجر را از اولويت‌هاي ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي اين شهرستان برشمرد و اظهار داشت: مردم بايد هميشه با بصيرت روشنگرانه در مقابل دشمنان كه مترصد فرصتي هستند تا به اين نظام آسيب برسانند، ايستادگي كنند و اين وظيفه سخنرانان است كه مردم را از حيله‌ها و ترفندهاي دشمنان داخلي و خارجي آگاه سازند.
مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي بناب ضمن تأكيد براينكه برنامه‌هاي دهه فجر امسال از نظر كمي و كيفي بايد پر محتواتر از سال قبل برگزار شود، از مسئولان كميته‌ها خواست در انجام اين رسالت و وظيفه سنگين بيش از پيش تلاش كنند.
بزازبنابي همچنين از افتتاح بيشتر طرح‌هاي عمراني همزمان با دهه فجر در سطح روستاها خبر داد و به برگزاري جشن كارگري و تجليل از كارگران نمونه شهرستان تأكيد و خاطرنشان كرد: در سال‌هاي اخير، اين قشر زحمتكش جامعه در برنامه‌هاي دهه فجر در حاشيه قرار گرفته‌اند، ولي اميدواريم امسال شاهد حضور چشمگير اين قشر عظيم زحمتكش در برنامه‌هاي دهه فجر باشيم.

 
 
پنج شنبه 23 دی 1389  7:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها