0

نيروهاي ارتش در مقابل ساختمان وزارت كشور تونس مستقر شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نيروهاي ارتش در مقابل ساختمان وزارت كشور تونس مستقر شدند

89/10/23 - 15:41
شماره:8910230369
نسخه چاپي ارسال به دوستان
همزمان با تشديد درگيري‌ها در پايتخت تونس؛
نيروهاي ارتش در مقابل ساختمان وزارت كشور تونس مستقر شدند

خبرگزاري فارس: منابع خبري اعلام كردند كه درگيري در پايتخت و ديگر شهرهاي تونس برغم اعلام حكومت نظامي همچنان ادامه دارد و ارتش ساختمان وزارت كشور را تحت پوشش قرار داده است.

به گزارش مانيتورينگ فارس، شبكه الجزيره دقايقي پيش در خبري فوري اعلام كرد كه در ادامه درگيري‌ها در تونس 4 تن ديگر در شهرهاي "بورقيبه " و "بنزرت " كشته شدند.

اين شبكه با بيان اينكه برغم اعلام وضعيت حكومت نظامي در شهرهاي تونس همچنان درگيري بين نيروهاي امنيتي و مردم ادامه دارد، اعلام كرد كه "زين العابدين بن علي " رئيس جمهور تونس امروز در جلسه اضطراري مجلس نمايندگان اين كشور حضور خواهد يافت.

از سوي ديگر الجزيره به نقل از خبرگزاري رويترز اعلام كرد كه يك نفر نيز در پايتخت تونس به ضرب گلوله نيروهاي امنيتي به هنگام تردد در خيابان در وضعيت حكومت نظامي كشته شد.

الجزيره به نقل از شاهدان عيني اعلام كرد كه درگيري بين نيروهاي امنيتي و معترضان در شمال پايتخت در جريان است و نيروهاي امنيتي و زره پوش‌هاي نظامي در مقابل ساختمان وزارت كشور در مركز پايتخت موضع گرفته‌اند.

تظاهرات مرم تونس در اعتراض به اوضاع نامناسب اقتصادي، بيكاري و گراني صورت گرفت و بنا بر گزارش‌ها تاكنون ده‌ها نفر در اين اعتراضات كشته شده‌اند.

 
 
پنج شنبه 23 دی 1389  6:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها