0

مهلت ثبت نام در کنکور ۹۸ تمدید شد

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

مهلت ثبت نام در کنکور ۹۸ تمدید شد

 
داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۸ تا امروز پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ برای ثبت‌نام مهلت دارند.

ایرنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش از تمدید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری ۹۸ دانشگاه‌ها تا ۶ اسفندماه جاری خبر داد.

آخرین مهلت ثبت نام در کنکور ۹۸

حسین توکلی اظهار کرد: تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی همچنین متقاضیان تحصیل در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا روز دوشنبه ۶ اسفندماه می‌توانند اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان ضرورت دارد در این مهلت پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، آن دسته از داوطلبانی که پیشتر ثبت نام کردند، در صورت تمایل تا ۶ اسفندماه می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام کنند.

توکلی در مورد مدرک تحصیلی مورد در این آزمون، خاطرنشان کرد: دانش آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ (علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر) که مدرک دیپلم خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۸ دریافت می‌کنند، مشمول تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ طبق ضوابط می‌شوند.

وی ادامه داد: آن دسته از دانش آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ که مدرک دیپلم خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۷ دریافت نکرده اند و چنانچه موفق به دریافت مدرک دیپلم خود تا ۳۱ شهریورماه ۹۸ شوند، منعی برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور ندارند، ولی سوابق تحصیلی برای آنان اعمال نخواهد شد.

کنکور سراسری سال ۹۸ دانشگاه‌ها روز‌های ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸ در سراسر کشور برگزار و در این رقابت، ۷۶۰ هزار نفر پذیرفته می‌شوند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

پنج شنبه 2 اسفند 1397  8:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها