0

معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند؟

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند؟

 
میزان حقوق معاونان شهردار تهران اعلام شد.همچنین مدیران شهری بیشتر به آلمان سفر کرده و اعضای شورا هم اسپانیا، آفریقا و سوئیس را برای سفر کاری در نظر گرفتند.

مشرق نیوز: میزان حقوق معاونان شهردار تهران اعلام شد.همچنین مدیران شهری بیشتر به آلمان سفر کرده و اعضای شورا هم اسپانیا، آفریقا و سوئیس را برای سفر کاری در نظر گرفتند.

بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره شهرداری تهران اطلاعات سفر مدیران و حقوق معاونین را اعلام کرد.

بهاره آروین عضو شورای شهر تهران در این باره گفت: اطلاعات سفرهای خارجی و حقوق و مزایای مدیران را در راستای شفاف سازی منتشر می‌کنیم.

میزان حقوق و مزایای مستمر معاونان شهردار از ۵ میلیون تا ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند؟

بر اساس این گزارش، مبلغ حکم منتشره مزد گروه شغلی این افراد است نه دریافتی واقعی آنها. چرا که در فیش حقوقی معاونان و مدیران حق جذب، مزد سنوات، اضافه کاری، بهره وری، تعطیلی کاری، تعطیلی شیفت و … اضافه می شود و با جمع این اعداد حقوق واقعی معاونین بسیار بالاتر از عدد اعلامی است.

البته این در حالی است که برخی از این معاونین در برخی از سازمان های شهرداری تهران رئیس هیات مدیره هستند و از آنجا نیز حق الزحمه و پاداش دریافت می کنند.

به عنوان مثال ابراهیم شیخ معاون منابع انسانی شهرداری تهران رئیس هیات مدیره سازمان بازنشستگی شهرداری تهران است.

ایرج معزی رئیس هیات مدیره عمران مناطق شهرداری تهران است و عبدالحمید امامی رئیس هیات مدیره املاک و مستغلات است.

انتشار عمومی اطلاعات سفرهای خارجی پس از تصویب نهایی طرح «مدیریت تعارض منافع» اجرایی شد. مطابق با ماده ۹ طرح «مدیریت تعارض منافع» موارد اطلاعاتی منتشره مقصد یا مقاصد سفر، طول مدت سفر، همراهان سفر، میزان و محل تامین هزینه سفر، علت و ضرورت سفروگزارش و دستاوردهای سفر است.

مدیران شهری از ابتدای سال جاری بیشتر به آلمان سفر کرده‌اند. سازمان پیشگیری و مدیریت بحران بیشترین سفر خارجی را داشته و الهام فخاری عضو شورای شهر به آفریقای جنوبی، مسجدجامعی به اسپانیا و مرتضی الویری به سوئیس سفر کرده اند.

معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند؟

معاونان شهردار تهران چقدر حقوق می‌گیرند؟

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

سه شنبه 30 بهمن 1397  11:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها