0

تعبیر خواب ازدواج کردن با مرد و زن شوهردار

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

تعبیر خواب ازدواج کردن با مرد و زن شوهردار

تعبیر خواب ازدواج

تعبیر خواب ازدواج کردن دختر باکره و پسر مجرد با معشوقه ، ازدواج مرد متاهل با دوست دختر و زن شوهر دار با دوست پسر دیگران ، عروسی کردن زن بیوه ، tabir-khab-ezdevaj
دیدن ازدواج کردن دختر باکره و پسر مجرد در خواب چیست؟

دیدن عروسی کردن و ازدواج مجدد و زن گرفتن مرد متاهل زن دار و زن شوهر دار در خواب، دیدن و شنیدن خبر ازدواج اجباری معشوق با دیگران، ازدواج با شاهزاده و محرم شدن با دایی و دیگری در خواب و ... از نمونه خواب های ما در رابطه با خواب ازدواج و زن گرفتن می باشد.

به هر حال اگر شما هم خواب ازدواج دیده اید، ما در این پست بارونک، کامل ترین تعبیر دیدن ازدواج در خواب را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که در ادامه به راحتی می توانید تعبیر خواب خود را مشاهده کنید.


تعبیر خواب ازدواج و عروسی کردن

امام جعفر صادق (ع) دیدن خواب ازدواج را بر 4 وجه می داند :

بزرگی و مقام – زیادی مال – آرامش و آسایش – خرمی و شاد بودن

لوک اویتنها می گوید :

  • ازدواج و عروسی کردن در خواب نشانه رسیدن به هدف و خوشبختی می باشد.
  • دیدن شوهر در خواب نشانه امیدهای واهی می باشد.

در کتاب سرزمین رویاها درباره ازدواج نوشته شده است :

  • دیدن خواب ازدواج نشانه ایام و روزگار خوش می باشد.
  • شرکت کردن در یک ازدواج نشانه منفعت های بزرگ مالی می باشد.
  • دیدن زن در خواب نشانه درآمد خوب و گذشتن از یک مشکل مالی به خوبی و خوشی می باشد.

لیلا برایت : به طور کلی شوهر کردن در خواب، نشانه رفاه مالی می باشد و طلاق گرفتن نشانه این است که شما مورد تهمت دیگران قرار خواهید گرفت.


تعبیر خواب ازدواج کردن با زن مرده

اگر مردی خواب ببیند که با زن مرده ای ازدواج می کند و با او نزدیکی می کند، نشانه این است که از مال و دارایی آن زن چیزی نصیب شما خواهد شد. ولی اگر با آن زن نزدیکی نکرد، دلیل بر این است که مال و دارایی اندکی نصیب شما خواهد شد.

حال اگر زنی خواب ببیند که با مرد مرده ای ازدواج کرد و در خانه خود با آن مرد نزدکی کرد نشانه این است که مال و اموال زن کم می شود و یا اینکه حال و احوال او متغیر می شود. ولی اگر زن بخواهد ولی مرد نبیند و نزدیکی را قبول نکند، نشانه این است که مرگ آن مرد نزدیک می باشد.

اما اگر آن مرد زن را ببیند و در خانه مرد با او نزدیکی کرد نشانه این است که زن بمیرد.


تعبیر خواب ازدواج مرد با زن شوهردار

اگر زن شوهرداری خواب ببیند که شوهر دیگری دارد و مراسم عروسی را ندید، نشانه فراوانی مال و اموال و شرافت و عزت می باشد.

اگر مردی خواب ببیند که زنش شوهر کرده و شوهرش را به خانه برده است، یعنی اینکه شوهرش مال و اموال فراوانی بدست خواهد آورد.


تعبیر خواب عقد کردن دختر

اگر خواب ببینید که با دختری باکره ای ازدواج کردید و دوشیزگی او را بستند، نشانه این است که در آن سال زن یا کنیزکی خواهید گرفت. اما اگر به حرام دوشیزگی آن دختر را بستند نشانه این است که مال حرامی بدست خواهید آورد.


تعبیر خواب عروس شدن دختر

اگر دختری خواب ببیند که عروس شده است اما اصلا از این موضوع خوشحال نیست، نشانه این است که در زندگی اش به ناامیدی دچار خواهد شد و در امور عاطفی زندگی اش شکست خواهد خورد.

اگر زنی خواب ببیند که عروس شده است و او را به خانه شوهر می برند، یعنی اینکه عمر او به پایان رسیده است و از دنیا خواهد رفت.


تعبیر خواب ازدواج با پیرمرد پولدار

اگر دختری خواب ببیند که با پیرمردی پولدار ازدواج می کند، نشانه این است که با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد.


تعبیر خواب ازدواج و آمیزش

جابر مغربی : اگر خواب ببینید که با دختری ازدواج می کنید و با او نزدکی می کنید و دوشیزگی آن دختر را از بین می برید، این خواب نشانه این است که در آن سال با زن یا کنیزکی ازدواج می کنید و از شخص بالا مقامی خیر خواهید دید.

ابراهیم کرمانی : اگر خواب ببینید که با زن خرابی ازدواج می کنید و با او نزدیکی می کنید، یعنی اینکه کار سخت و دشواری که بر عهده شماست را به آسانی انجام می دهید.


تعبیر خواب ازدواج دیگران

دیدن مراسم ازدواج دیگران در خواب با مهمان هایی که لباس های زیبا و شیک پوشیده اند نشانه این است که شما از زندگی لذت های عالی خواهید برد. اما اگر آن مهمان ها لباس های سیاه بر تن کرده باشند، نشانه این است که در آینده نزدیکی در عزای کسی به سوگ خواهید نشست.

اگر خواب ببینید که در جشن ازدواج کسی شرکت کرده اید؛ نشانه این است که امور شغلی شما به طرز باورنکردنی امید بخش خواهد شد و از فکر کردن به افراد مورد علاقه و دوست داشتنی خود، لذت زیادی خواهید برد.


تعبیر خواب ازدواج با معشوق

این خواب نشان می دهد که شما در مورد اینکه فرد مورد علاقه و دوست داشتنی خود را برای ازدواج از دست بدهید نگران هستید و این نگرانی احتمالا ممکن است بخاطر رفتارهای اخیر او در شما به وجود آمده باشد و فکر می کنید که احتمالا او دیگر شما را مثل سابق دوست ندارد.

برای همین پیشنهاد می کنیم با فرد مورد علاقه خود به صحبت بشینید و علت ناراحتی و یا سردی او را ازش بپرسید. شاید اصلا این موضوع واقعیت ندارد و همه این ها تصورات غلط ذهن ناخودآگاه شما می باشد.


تعبیر خواب افتادن اتفاق ناگوار در ازدواج

اگر خواب ببینید که در جشن ازدواج خود یا دیگران، اتفاق ناگواری رخ داد، نشانه این است که به بیماری مبتلا خواهید شد و یا اینکه از مرگ یکی از اعضای خانواده خود رنج خواهید کشید.

سه شنبه 30 بهمن 1397  12:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها