0

«پایتخت» سینمایی می‌شود

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

«پایتخت» سینمایی می‌شود

 
بهتاش سریال پایتخت 5

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «پایتخت» از ساخت نسخه سینمایی این اثر برای پخش در سال نو خبر داد.

به گزارش مشرق، «الهام غفوری» گفت: با توجه ویژه آقای مجید زین‌العابدین مدیر محترم شبکه یک سیما و اهتمام ایشان بنا شده تا یک نسخه سینمایی از سریال «پایتخت» برای نوروز بسازیم.

وی ادامه داد: پیش‌تر به ما گفتند که فصل ششم این اثر را برای نوروز آماده کنیم که متاسفانه تمام بازیگران سر کارهای دیگر بودند و نمی‌توانستیم آنها را برای حضور در سریال گردهم آوریم. اما در نهایت تصمیم بر این شد تا یک نسخه سینمایی از کار برای نروز ۹۸ آماده کنیم.

بیشتر بخوانید:

اولین شایعه بهترین فیلم جشنواره چه بود؟

کدام سریال‌های تلویزیون در سال ۹۷ پرمخاطب شدند؟

غفوری در پاسخ به اینکه آیا این اثر خلاصه‌ای از همه فصل‌های «پایتخت» است؟ تصریح کرد: خیر. فیلمنامه این اثر کاملاً مستقل و جداست و ربطی به آنچه که تا به حال مخاطبان دیده‌اند، ندارد.

وی افزود: طی هماهنگی‌های به عمل آمده قرار شده بازیگران در یک ماه فرصت باقی مانده جمع شوند تا بتوانیم در یک نسخه ۱۰۰ الی ۱۲۰ دقیقه‌ای پایتخت را در شب سال نو مهمان خانه‌های مردم کنیم.

غفوری با بیان اینکه همه بازیگران در نسخه سینمایی پایتخت نیز حضور دارند، اظهارداشت: در این مدت وقفه‌ای در تصویربرداری «خوابزده» (سریال سیروس مقدم در شبکه نمایش خانگی) به وجود نخواهد آمد و این کار نیز همزمان روند تولید را سپری خواهد کرد.

منبع: فارس

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

دوشنبه 29 بهمن 1397  5:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها