0

بیوگرافی محمد محمدی

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

بیوگرافی محمد محمدی

نام :محمد                                         نام خانوادگی:محمدی               نام پدر:تیمور                                       

شماره شناسنامه:9100                  تاریخ تولد:1356/6/29              محل تولد: تهران          

قد:190                                           وزن:88                                 

پست:دروازه بان                              پای تخصصی:چپ       

فوتبال را در سال 69 ودر مدرسه فوتبال پاس  آغاز   کرد .اولین تیمی که رسما در آن مشغول به بازی شد تیم نوجوانان گسترش سایپا به مربیگری آقای مجید فشخامی بود.بعد از آن در باشگاه های بهمن ،سایپا برق شیراز و در بعد پرسپولیس تهران بازی کرد و هم اکنون در تیم استقلال تهران در حال بازی است .او متاهل و دانشجوی رشته تربیت بدنی میباشد 

 

بازگشت به ايران بعد از سالها دوري به خاطر ماموريت پدر فوايد زيادي داشت كه يكي از آنها ثبت نام محمد محمدي در مدرسه فوتبال پاس بود. شيطنت و قد كوتاهش هم باعث نشد تا او دروازه باني را كنار بزارد. فرهاد كاظمي وقتي بازي او را ديد محمدي را به بهمن آورد تا براي اولين بار در ليگ بازي كند. بعد از آن هم در زمان مربيگري عليدوستي به سايپا رفت. وقتي سال بعد محمدي عضو برق شيراز شد با اولين مصدوميت جدي اش مواجه گرديد و پارگي رباط صليبي كه براي هر بازيكني مثل كابوس است به سراغ او آمد! بعد از بهبودي توسط علي پروين به پرسپوليس رفت و در زمان زوبل بازي هاي فوق العاده اي را هم انجام داد. مسير بعدي محمد محمدي بازهم به علي پروين ختم شد و او اين بار به تيم تازه تاسيس استيل آذين رفت و سال بعد هم راهي پيكان شد..

قرار بود در زمان اميرقلعه نوعي به استقلال نقل مكان كند اما ۲ فصل قبل با پيشنهاد صمد مرفاوي آبي پوش شد. خودش مي گويد كه نظر پسرش در استقلالي شدن او نقش اساسي داشته است.... و حالا محمد محمدي در استقلال به يك دروازه بان ثابت تبديل شده است و عجيب آنكه هواداران هم او را شديدا دوست دارند.

آخرين اظهار نظر محمد محمدي اين بوده است:

۵سال در پرسپوليس بودم ولي حالا سرم را براي استقلال مي دهم! 

 

پنج شنبه 23 دی 1389  4:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها