0

بیوگرافی رها خدایاری

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

بیوگرافی رها خدایاری

بیوگرافی رها خدایاری

رها خدایاری و همسرش ، بیوگرافی رها خدایاری و خانواده اش، همسر رها خدایاری کیست؟، رها خدایاری چند سالشه؟
عکس رها خدایاری

رها خدایاری در 27 آبان 1363 در شهر تهران متولد شد و فارغ التحصیل رشته عکاسی می باشد. او از جمله بازیگران ایرانی است که بازیگری را با تئاتر شروع کرده است و هم اکنون هم در این حوزه بسیار فعال است.

رها خدایاری بیشتر اوقات فراغت خود را با ورزش سپری می کند و عاشق سفر کردن است. او بیشتر اوقات به جنوب ایران سفر می کند و و می گوید : کویر نوردی از بهترین سفرها می باشد.

ازدواج و همسر

رها خدایاری تا به امروز ازدواج نکرده و به همراه خانواده اش زندگی می کند. به محض انتشار هر خبری در مورد ازدواج و نامزدی رها خدایاری در این پست درج خواهد شد.

رها خدایاری ، عکس های جدید رها خدایاری

عکس های جدید رها خدایاری

شروع فعالیت بازیگری

رها خدایاری بازیگری را در سن 21 سالگی برای اولین بار با تئاتری بنام گلوله جادویی در سال 84 شروع کرد و در آن زمان هیچ گونه تجربه رفتن به کلاس آموزش بازیگری را نداشت. با این حال در این تئاتر به خوبی درخشید.

خانم خدایاری پس از چندین سال فعالیت در تئاتر، در سال 89 و در سن 26 سالگی با فیلم کوچه بن وست اولین فعالیت تلویزیونی خودش را شروع کرد. و در سال 95 با فیلم ماه در مه وارد سینما شد.

او هم اکنون با سریال لحظه گرگ و میش به تلویزیون بازگشته است. رها خدایاری در سریال لحظه گرگ و میش نقش دختری بنام طاهره در کنار بازیگرانی همچون فاطمه گودرزی را بازی می کند و انتظار می رود با بازی خوب و عالی اش در این سریال پرمخاطب، بیش از گذشته بر شهرت خود بیفزاید و این سریال سکوی پرتابی برای او باشد.

رها خدایاری در کنار بازیگران لحظه گرگ و میش

رها خدایاری در سریال لحظه گرگ و میش

در شبکه های اجتماعی فعال نیستم

رها خدایاری از جمله بازیگران ایرانی است که در شبکه های اجتماعی فعال نیست. او در این باره می گوید : حضور و فعالیت من در شبکه های اجتماعی موجب می شود برخی افراد برای خانواده ام حاشیه درست کنند و قرار هم نیست آن ها درگیر شغل من شوند.

همچنین برخی اتفاقات ناخواسته ممکن است به کار من هم آسیب جدی بزند. برای همین ترجیح میدهم با هوادارانم از طریق رسانه های رسمی در ارتباط باشم.

رها خدایاری در کنار فاطمه گودرزی

رها خدایاری و فاطمه گودرزی

اهداف رها خدایاری

رها خدایاری با اینکه به زبان انگلیسی تسلط دارد اما با این حال تمامی سعی اش را می کند تا زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرد. چون یکی از اهداف او بازی در فیلم های بین المللی می باشد.

جالب است بدانید تا به امروز پیشنهادات زیادی در خصوص مدلینگ به او داده شده است اما او مثل اینکه علاقه زیادی برای این حوزه ندارد و دوست دارد در حرفه بازیگری به اوج برسد.

یک شنبه 7 بهمن 1397  8:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها