0

بیوگرافی المیرا دهقانی

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

بیوگرافی المیرا دهقانی

بیوگرافی المیرا دهقانی

المیرا دهقانی ، بیوگرافی و عکس المیرا دهقانی و خانواده اش و همسرش و خواهرش + تاریخ تولد ، المیرا دهقانی متولد چه سالی است؟، شوهر المیرا دهقانی کیست؟ ، elmira-dehghani
عکس المیرا دهقانی

المیرا دهقانی متولد 5 شهریور 1373 در شهر شیراز می باشد. به نظر تعداد اعضای خانواده المیرا دهقانی 5 نفره است و دو خواهر دیگر دارد. المیرا دهقانی دارای مدرک کارشناسی ارشد صنایع غذایی می باشد و تحصیلات مرتبط با بازیگری ندارد.

ازدواج و همسر

المیرا دهقانی ازدواج نکرده و مجرد می باشد. به محض انتشار هر خبری در مورد ازدواج و نامزدی او در این پست درج خواهد شد.

المیرا دهقانی و پدرش ، عکس المیرا دهقانی و پدرش

عکس المیرا دهقانی و پدرش

شروع فعالیت بازیگری

المیرا دهقانی فعالیت بازیگری را در سال 88 و در سن 15 سالگی زیر نظر سیامک کمالی در شهر شیراز شروع می کند و پس از اجرای چندین تئاتر موفق و برای ادامه تحصیل به تهران آمد و در کلاس های بازیگری محمد معتمدی شرکت کرد.

نهایتاً با حضور موفق خود در جشنواره بین الملی تئاتر داشگاه تهران، نظرها را به سمت خود جلب می کند و یکی از دستیاران کارگردان مشهور بنام شهرام شاه حسینی، او را برای بازی در سریال همه چیز آنجاست دعوت می کند. چهره المیرا دهقانی در سال 93 بعد از حضور موفق در سریال همه چیز آنچاست برای مخاطبان تلویزیونی شناخته تر شد.

عکس المیرا دهقانی و خواهرش

المیرا دهقانی و خواهرش

المیرا دهقانی در نقش مادر جذامی و پیر !

دومین حضور موفق خانم دهقانی در سریال پرمخاطب 8.5 دقیقه به کارگردانی شهرام شاه حسینی بود که او در این سریال نقش مادر پیر و جذامی شخصیت احسان را بازی می کرد و گریم سنگین و متفاوتی برای بازی در این سریال داشت.

در آن زمان هیچ کس باورش نمی شد که نقش این مادر پیر و جذامی را دختر جوانی همانند المیرا دهقانی باز کند. حتی یک مدت شایعه شد که نقش مادر جذامی را مهناز افشار می کند و عکس مهناز افشار در کنار مادر جذامی در فضای مجازی پخش می شد

اما این موضوع واقعیت نداشت و خانم دهقانی بنا به درخواست عوامل سریال هیچ واکنشی به این موضوع نشان نمی داد.

المیرا دهقانی ، بیوگرافی و عکس های المیرا دهقانی و همسرش

تصاویر جدید المیرا دهقانی

المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

خانم دهقانی این بار با نقش اول سریال لحظه گرگ و میش به کارگردانی همایون اسدیان به تلویزیون بازگشته است. او در این سریال نقش دختری بنام یاسمن را در کنار بازیگران مشهور دیگری همچون فاطمه گودرزی و شهره سلطانی بازی می کند.

یاسمن در یک خانواده متوسط ایرانی زندگی می کند و داستان زندگی آن ها در طی سه دهه مختلف به تصویر کشیده می شود.

شنبه 6 بهمن 1397  4:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها