0

داوري بسيار ضعيف در شكست تيم فوتسال دبيري تبريز تاثير زياد داشت

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

داوري بسيار ضعيف در شكست تيم فوتسال دبيري تبريز تاثير زياد داشت

'فرشاد داوودي' عصر چهارشنبه پس از مسابقه تيمهاي فوتسال علم و ادب مشهد و دبيري تبريز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: داور در چند مرحله ترتيب اثري به خطاي مسلم بازيكنان تيم حريف نمي داد.
به گزارش خبرنگار  ايرنا وي ادامه داد: بازيكنان تيم دبيري تبريز به جر 10 دقيقه نخست در ساير بخشهاي مسابقه با توانايي زياد و خوب بازي كردند.
وي بيان كرد: ولي عليرغم تلاشهاي بازيكنان اين تيم نتوانستيم به موقعيت برتري و پيروزي در مقابل تيم فوتسال علم و ادب مشهد دست يابيم.
او گفت: در نيمه نخست بازي نتيجه دو بر دو بود ولي در نيمه دوم به دليل قضاوت بسيار بد داور مسابقه نتوانستيم به نتيجه مطلوب و پيروزي دست يابيم.
داوودي اظهارداشت: عليرغم اينكه برخي عنوان مي كنند داوري مسابقات ليگ فوتسال كشور خوب است و اين قدر از داوري انتقاد نكنيد ولي ما در اين رقابت بر عكس اين ادعاها را مشاهده كرديم.
وي اضافه كرد: با وجود اينكه گل سوم را از روي خطاي صد در صدي بازيكنان تيم علم و ادب خورديم ولي داور با قضاوت بسيار نادرست آن گل را قبول كرد.
وي گفت: تصور ما اين بود كه تماشاچيان مشهدي اشخاصي با ادب هستند ولي ما در اين رقابت خلاف تصورمان را مشاهده كرديم.
مربي تيم دبيري تبريز گفت: هر زمان كه توپ در اختيار بازيكنان تيم ما قرار مي گرفت تماشاچيان براي تضعيف اين تيم هو مي كشيدند.
او بيان كرد: مگر تيم ما از مالديو و يا عراق در اين مسابقه شركت كرده، تيم دبيري تبريز هم تيمي ايراني است چرا بايد شاهد رفتار نادرست تماشاچيان مشهدي در اين رقابت باشيم؟
وي اظهار داشت: در دور رفت اين مسابقه كه چند روز گذشته در تبريز برگزار شده بود، تماشاچيان اين شهر تيم فوتسال علم و ادب مشهد را هم تشويق مي كردند ولي تماشاچيان مشهدي در رقابت امروز اين چنين با تيم ميهمان شهرشان برخورد كردند.
تيم فوتسال علم و ادب سايپا مشهد عصر چهارشنبه توانست در راستاي هفته بيست و يكم ليگ برتر فوتسال كشور با نتيجه پنج بر دو تيم دبيري تبريز را شكست دهد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 23 دی 1389  3:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها