0

مسي انتخاب خود به عنوان مرد سال فوتبال جهان را با سه گل جشن گرفت

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

مسي انتخاب خود به عنوان مرد سال فوتبال جهان را با سه گل جشن گرفت

اين سه گل مسي به بارسا كمك كرد تا به يك پيروزي پرگل پنج بر صفر دست يابد و ركورد شكست ناپذيريش را به 27 بازي برساند كه ركورد خود همين باشگاه است.
مسي كه روز دوشنبه بالاتر از 'آندرس اينيستا' و ‌'ژاوي هرناندز' هم تيمي هايش قرار گرفت و جايزه مرد سال فوتبال را تصاحب كرد، پيش از ديدار رفت با بتيش در ورزشگاه نيوكمپ طي مراسمي به افتخار وي در زمين مورد تشويق هواداران قرار گرفت. اين مهاجم آرژانتيني متعاقب آن ثابت كرد كه چرا به عنوان بهترين بازيكن جهان انتخاب شده است.
وي در دقيقه 44 با استفاده از يك پاس اينيستا دفاع فشرده بتيس را شكافت و گل اول خود را به ثمر رساند و سپس در نيمه دوم و در دقيقه 64 بازي بار ديگر كاستو اسپينوزا دروازه بان حريف را دوباره مغلوب كرد.
هت تريك مسي در دقيقه 73 بازي پس از فرار وي از كمند آفسايد و استفاده از يك پاس ژاوي براي به ثمر رساندن سي و يكمين گل خود در رقابتهاي اين فصل تكميل شد.
پانزدهمين گل 'پدرو رودريگز' در اين فصل و همچنين گل دقيقه 83 سيدو كيتا كه از روي نيمكت ذخيره ها وارد زمين شده بود، آبي اناري پوشان را در نهايت پنج بر صفر پيروز كرد.
بتيس، صدر نشين ليگ دسته دوم اسپانيا در نيمه نخست عملكرد خوبي در برابر حريف قدرتمند خود داشت.
در پايان اين ديدار، ژاوي گفت: 'در نيمه نخست اصلا خوب نبوديم اما در نيمه دوم در سطح عالي بازي كرديم و مي توانم بگويم كه سرنوشت اين مرحله را از قبل مشخص كرديم.'
دني آلوز نيز گفت: هرگونه حرف و حديثي كه در مورد انتخاب مسي وجود داشت با اين بازي وي از بين رفت.
بارسلونا در فصل 74- 1973 نيز در بيست و هفت بازي بدون شكست مانده بود و تيم فعلي تصميم دارد با كسب سيزدهمين پيروزي پياپي خود در ليگ در ديدار آخر هفته برابر مالاگا ركورد شكست ناپذيري فعلي را بشكند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 23 دی 1389  3:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها