0

معاون وزير ارشاد: منفي گرايي با روح خبرنگاري سازگار نيست

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

معاون وزير ارشاد: منفي گرايي با روح خبرنگاري سازگار نيست

به گزارش ايرنا 'محمدجعفر محمدزاده' چهارشنبه شب در جمع مديران مسوول مطبوعات و روساي خبرگزاري هاي همدان افزود: مطبوعات بايد انصاف در انتقاد را نيز در اخبار خود رعايت و با توجه ويژه به اين دو موضوع، براي ارتقاي سطح فرهنگي خود و جامعه تلاش كنند.
وي با تاكيد بر اينكه مطبوعات بايد از كلام خشن پرهيز كرده و به درست نويسي مبادرت ورزند، گفت: اصحاب رسانه بايد حرف نرم را بر روي كاغذ بياورند.
محمدزاده در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به مشكلات مختلف مطبوعات استان همدان به رفع آنها توسط اداره كل فرهنگ وارشاد اسلامي استان همدان تاكيد كرد و افزود: شاخص هاي كيفي مطبوعات كشور هم اكنون درحال بررسي است.
وي با اشاره به نقش پيشكسوتان عرصه مطبوعات در انتقال فرهنگ گفت: تجليل و قدرداني از آنها از مهمترين برنامه هاي وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي است چرا كه آنها تمام عمر خود را صرف فرهنگ سازي جامعه كرده اند وهر سال بايد از آنها تجليل شود.
وي درمورد برگزاري جشنواره مطبوعات استاني همدان افزود: اين شهر مي تواند مركزيت مطبوعات غرب كشور را داشته باشد و اين مهم فقط با همت تلاشگران اين عرصه امكان پذير است.
در اين نشست مديران مسوول، سردبيران و تعدادي از خبرنگاران استان همدان به بيان مشكلات خود پرداختند.
پيگري پرداخت يارانه ها، مشكل معيشتي و مسكن خبرنگاران، مشكلات حمل و توزيع مطبوعات، دكه هاي مطبوعاتي و غيره از جمله موضوعاتي بود كه در اين نشست مطرح شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 23 دی 1389  2:56 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها