0

قابل توجه نیروهای مذهبی و انقلابی در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در اصلاح قوّه قضائیّه

 
bahes110
bahes110
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1397 
تعداد پست ها : 631
محل سکونت : قم

قابل توجه نیروهای مذهبی و انقلابی در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در اصلاح قوّه قضائیّه

اخذ ربای حرام در قرآن و شرع زدایی از قوه قضائیّه جمهوری اسلامی
جهت رفع ظلم از مردم و مقابله با رباخواری در دستگاه قضایی کشور، و حذف کامل مصادیق اخذ ربا و نیز شکایات واهی مبنی بر بدهی در احکام قضایی دستگاه قضایی کلّ کشور(شعبات دادگاه حقوقی و اجرای احکام مدنی و شورای حلّ!! اختلاف و واحد مزایده و...) را با اسامی قضات دستوردهنده و سایرعوامل دخیل دراخذ ربا با نوع بازداشت خلاف شرع و قانون (فرد و یا اموال منقول وغیرمنقول) به رسانه ها و در فضای مجازی اعلام نمایند. 
امر به معروف و نهي از منكربه تأسي از سيدالشهداء 
... بنده و سایرین، امر به معروف و نهی از منکر را از مولایمان سیدالشهداء آموختیم که از هیچ جهت محدودیّت نداشته و در حدّ توان آمر و ناهی باید انجام شود. برخی صاحب منصبان با پرونده سیاه، این فریضه قرآنی را محدود به هوای نفس خود کرده تا منصب خود را حفظ نمایند. 
هرگونه تلاش به پنهان کاری در مصیبت های مدیریت کلان کشور بر مردم مشهود و در حال اجراست و معترضین با حربه شکایت ساکت می شوند!! 
...هر مسئولی که با انواع حربه ها از جمله برخورد قضایی با آمرین به معروف و ناهیان از منکر، مانع انجام وظایف شرعی می شوند، آیات قرآن مذکوردر فوق را قبول ندارند و آیات قرآن را نیز به مصلحت خویش حذف و نادیده می گیرند!! 
برخی قانون خودساخته را بالاتر از آیات قرآن می انگارند، که در قوّه قضائیّه با شرع زدایی چند سال اخیر، چنین تفکّری ایجاد و اجرا شده و نظام سازی قضایی اسلام در قرآن و روایات معتبر متعدد را کنار گذاشته و عقل خود را حاکم نموده اند.
اظهارات ریاست قوه قضائیه دردی ماه 97 در اثبات مغایرت با آیات فوق و منافی با فرمایشات و هدف قیام امام_حسین علیه السلام: 
"وقتی بگوییم قاضی توطئه و تبانی کرده یا بر اثر فشار از سمت مسئولان دستگاه قضایی رای داده است، دیگر در دایره انتقاد نمی گنجد و توهین بلکه در مواردی افترا به شمار می آید." 

 http://www.dadiran.ir/Default.aspx?tabid=2351&ID=88284دی ماه 1397
اجرای دیدگاه فوق، تعطیلی کامل امر به معروف و نهی از منکر در قرآن و فریضه الهی می باشد.

بعد از انتشار این مطلب برخی موارد، اضافه شد، برای ممانعت از افزودن موارد دیگری از خلاف شرع و قانون اساسی در قوّه قضائیه، گزینه ویرایش از مدیریّت سایت حذف گردید، تا امکان افزودن مطلب جدید نباشد!! یعنی امضاء صحّت مطالب و ممانعت و ترس شدید از آگاهی مردم و انتشار واقعیّاتی دیگر از مدیریّت قضایی کلان کشور!
ادامه مطلب در لینک زیر:

http://mansurevatani.ir/index.aspx?pid=99&articleid=250735
 

                                                              قابل توجه نیروهای مذهبی و انقلابی در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در اصلاح قوّه قضائیّه            

  منصوره وطنی

msnsurevatani.ir

یک شنبه 30 دی 1397  10:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها