0

وقتی یاسر هاشمی به پدرش هم رحم نکرد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 25050
محل سکونت : اصفهان

وقتی یاسر هاشمی به پدرش هم رحم نکرد

پسر خوئینی‌ها افشا کرد:

وقتی یاسر هاشمی به پدرش هم رحم نکرد/ مصاحبه خوئینی‌ها علیه هاشمی‌رفسنجانی را فرزندش منتشر کرده!

 

پس از چند روز توهین و انتقاد خاندان هاشمی رفسنجانی، به موسوی خوینی ها به علت انتقادات و بیان عملکرد آیت الله هاشمی، اینک معلوم شده است که این مصاحبه با هماهنگی یاسر هاشمی منتشر شده است!

وقتی یاسر هاشمی به پدرش هم رحم نکرد/ مصاحبه خوئینی‌ها علیه هاشمی‌رفسنجانی را فرزندش منتشر کرده!

گروه سیاسی جهان نيوز: پس از چند روز توهین و انتقاد خاندان هاشمی رفسنجانی، به موسوی خوینی ها به علت انتقادات و بیان عملکرد آیت الله هاشمی، اینک معلوم شده است که این مصاحبه با هماهنگی یاسر هاشمی منتشر شده است!

به گزارش جهان نيوز، فرزند موسوي خوئيني تصميم گرفته در يادداشتي كه در اختيار «جماران» گذاشته لب به شكايت بگشايد و در مورد روند انجام اين گفت‌وگو توضيح دهد.

فرزند موسوي‌خوئيني از نقش «ياسر هاشمي» در روند انجام اين مصاحبه با دبيركل مجمع روحانيون گفته كه به قول او در «انزواي رسانه‌اي و خاموشي» است.

به گفته فرزند موسوي‌خوئيني ماه‌ها پيش ياسر هاشمي از پدرش خواسته تا براي درج در ويژه نامه سالگرد آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني مصاحبه‌اي انجام دهد. موسوي‌خوئيني هم در پاسخ مي‌گويد كه او در دوران مدير مسوولي روزنامه «سلام» از منتقدان جدي آيت‌الله هاشمي در دهه 70 بوده و تلويحا اشاره مي‌كند كه او انتخاب مناسبي براي انجام مصاحبه يادبود نيست. در نهايت اما اين مصاحبه انجام مي‌شود.

او همچنين توضيح داده پدرش اصرار داشته مصاحبه‌هاي انتقادي براي درگذشتگان معمولا بيهوده خواهد بود و به محاق مي‌روند اما دست‌اندركاران اين ويژه‌نامه اصرار مي‌كنند كه مي‌خواهند مصاحبه‌اي چالشي داشته‌باشند.

پسر موسوي‌خوئيني در بند ديگري از يادداشت گلايه كرده كه توقع داشته‌اند فرزندان و دست‌اندركاران مراسم بزرگداشت آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني از انتشار مطالبي كه خلاف حرمت ايشان است جلوگيري كنند كه اين اتفاق نمي‌افتد و البته گلايه ديگري دارد كه چرا خانواده هاشمي كه با اهتمام آنها اين مصاحبه انجام شده، مطالبي منتشر كردند كه منجر به بي‌حرمتي به راوي شده است. او مشخصا از محمد هاشمي و فاطمه هاشمي نام برده ‌است.

به گفته حسين موسوي‌خوئيني در حالي كه پدرش منتظر بوده تا پس از برگزاري مراسم گراميداشت ياد آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني ويژه‌نامه به دستش برسد، اين مصاحبه در خبرگزاري ايرنا منتشر مي‌شود. پس از آن هم در 26 دي نسخه‌اي از ويژه‌نامه را براي موسوي‌خوئيني مي‌فرستند و مشخص مي‌شود به صلاحديد ياسر هاشمي متن كامل در ايرنا و يك سوم آن در ويژه‌نامه منتشر شده‌ است.

پسر موسوی خوئینی ها در پایان یادداشت خود نیز آورده است: " در نوبت پيشين و در پي تخطئه‌ بخش‌هايي از خاطرات مرحوم هاشمي‌رفسنجاني از سوي پدرم، برخي علاقه‌مندانِ ازراه‌رسيده، براي تحقق خواست قلبي و ديرينشان خيز برداشته بودند که با هوشياري و برخورد سنجيده‌ «دفتر نشر معارف انقلاب» خنثي شد. اين‌بار نيز انتظار مي‌رفت فرزندان - که بايد در حفظ حرمت و اعتبار نام آقاي هاشمي، پيشگام و غيورتر از بيگانگان باشند - قرارومدار خود را کتمان نکنند و از امانت‌داري در مصاحبه‌اي که براي اهداف خودشان انجام داده بودند، تن نزنند. درحالي‌که پاسخ‌گويي را به کساني وا گذاشته‌‌اند که اگر معرفي و توصيه‌ خانواده‌ آيت‌الله هاشمي نبود، مانند گذشته راهي به حريم صحبتِ پدرم نمي‌يافتند. باري با توجه به تسابق برادر و دختر آيت‌الله هاشمي در بي‌حرمتي به مدعوّ، و با توجه به سلب مسئوليت خانواده از کارهاي خواهرشان؛ پدرم راضي به مشقّت يادگاران آن بزرگ نشدند."

يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۸

یک شنبه 30 دی 1397  11:02 AM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon zahra_53 mamadbayat
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 2460
محل سکونت : کرمان

پاسخ به:وقتی یاسر هاشمی به پدرش هم رحم نکرد

باسلام،

این گونه مباحث و جدل ها بیش از آنکه معرف یک انتقاد یا گزارش باشد شبیه دعوای زرگری دو گروه به ظاهر دوست و در باطن دچار اختلاف شده است، آن هم اختلاف ایدئولوژیک سیاسی و حزبی و در جاهایی تقابل منافع اقتصادی اجتماعی و مالی و مادی.

آنچه در این بین جای بحث و بررسی دارد، چرا تا کنون همه این صحبت ها انجام نمی شده است و الان در این وضعیت بغرنج سیاسی و اجتماعی و اقتصادی که آرامش مملکت وملت از همیشه بیشتر نیاز است باید چنین مواردی مطرح شوند.

یک شنبه 30 دی 1397  2:48 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
khaliln
khaliln
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 1598
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:وقتی یاسر هاشمی به پدرش هم رحم نکرد

خدا کند مسئولین فعلی ما بعداًشرمنده نسل بعدی نباشند واز آقازاده پروری دست بردارندوبه فکر کشور ومردم باشند هر روز مایحتاج جزیی مردم گرانتر می شوند وکسی نیست در این مورد تصمیمی بگیرد کشور به خودی خود می گردد. وقوای محترم همه در فکر خود هستند.

دوشنبه 1 بهمن 1397  8:23 AM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها