0

طالع سال سگ >> مهر

svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447

طالع سال سگ >> مهر

طالع مشترک :
طالع مشترک ضعيف است.احتياج دارد ديگران او را متقاعد سازند.حتي اگر پولدار باشد باز هم ظاهري ساده دارد.وفادار و صلح جو است.داراي قدرت عجيب و باور نکردني در جلب نظر کساني است که با وي کدورتي پيدا کرده اند.نتيجه گيري هاي وي پيوسته درست ترين و منصفانه ترين نتيجه گيري ها است
طالع مرد :
مرد متولد مهر پس از بدست آوردن يک دختر بر سر دو راهي قرار مي گيرد و از خود مي پرسد که آيا بايد فقط چند صباحي او را نگهدارم يا اينکه از وي تقاضاي ازدواج کنم و يا هيچکدام ؟ اين حالت چندان دوام نمي آورد و کفه ترازو خيلي زود با کمک وزنه هاي منطق و استدلال تعادل خود را بدست مي آورند و تکليف روشن مي شود.علاقه او به زن قبل از نود سالگي از بين نمي رود،اين امر را حمل بر هوسبازي او نکنيد،او ممکن است صميمانه و با تمام وجود عاشق زن خود باشد و حتي فکر بي وفايي يا خيانت هم از مخيله اش عبور نکند،اما اين موضوع دليل نمي شود که در مجالس و ميهماني هاي خيلي زودتر و بهتر از ديگران زنان هوس انگيز را تشخيص بدهد
طالع زن :
زن مهر ماه از انزوا و تنهايي تنفر دارد.هميشه در ميان جمع حلقه دوستان است.به اصل دوستي و صميميت معتقد بوده و حق دوستي را ادا مي کند.همراهي،چه کارها و چه در امور احساسي نياز واقعي وي محسوب مي گردد.او دوست ندارد که تنها کار کند عملا قادر به زندگي بدون شريک نيست.زنان متولد مهر که به نزد فالگير مي روند فقط دو سوال از او مي کنند.چه موقع کسي را پيدا مي کنم که از صميم قلب دوستش داشته باشم ؟ و چه موقع يک آدم همرنگ براي همکاري صميمانه پيدا خواهم کرد ؟ از نظر او ازدواج يک معامله پايا پاي و متقابل است و رعايت مقررات آن درست به اندازه هر معامله پايا پاي و متقابل ديگري واجب و لازم الاجراست.شما رياست هيئت مديره انجمن را به عهده داريد اين افتخار را از آن شما مي داند و هم او مدير عامل انجمن مي باشد و وظيفه دارد که جلو اشتباهات شما را با روش خاص خود بگيرد،در کارها بين عشق و دوستي و منطق و انصاف و عمل تفاوت مي گذارد و حساب آن دو را اصلا با هم مخلوط نمي کند.طبيعت براي او براي کار دسته جمعي پي ريزي شده است و به اين دليل خواهان آن است که تا سر حد امکان کارها و فعاليت هاي اجتماعي شوهر خود شرکت داشته باشيد

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 23 دی 1389  2:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها