0

آیا درآمدزایی از اینترنت امری واقعی است یا مجازی؟

 
amirbest
amirbest
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2319
محل سکونت : اصفهان

آیا درآمدزایی از اینترنت امری واقعی است یا مجازی؟

خبرخونه: اینطور كه گفته می‌ شود، حتی افرادی كه به صورت خیلی جدی روزنامه ‌ها و نشریات مختلف را دنبال می ‌كنند نیز برای استفاده از اینترنت زمان بیشتری می‌ گذارند.

یکی از زمینه هایی که اینترنت بر روی آن تاثیر بسزایی گذاشته است، اقتصاد و تجارت می باشد. دنیای اینترنت با ایجاد زمینه های درآمدزایی و پتانسیل های فراوان برای جذب مخاطب به یکی از قدرتمندترین قطبهای اقتصادی جهان تبدیل شده است تا حدی که مردان تجارت برای تبلیغات و درآمدزایی به آن روی آورده اند.

فروشگاه های اینترنتی، کلاس های آموزشی آنلاین، مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی، و حتی تبلیغات در سایتهای شخصی نمونه هایی از درآمدزایی در اینترنت می باشد که این امکان را به وجود آورده است، هرکس در هر سن و مکان بتواند با اتصال به اینترنت منبعی برای درآمد داشته باشد.

البته شایان ذکر است که سیستم حمل و نقل و تسویه حساب اینترنتی نیاز به یک سیستم فرستنده و گیرنده مالی قوی دارد که قابل اعتماد باشد. سیستم گردش مالی که بتوان در کمتر از پنج دقیقه فروشگاه و یا سایت را به شبکه شتاب متصل کرد. تنها در این صورت است که شما می توانید درآمدزایی واقعی فروشگاه و یا سایت خود را درک کنید.

این فعالیت ها در ایران نیز همپای دیگر کشورها رشد کرده است و کارگزارانی به انجام این مهم پرداخته اند. شما می توانید با کلیک بر لینک فرستنده اینترنتی فهرستی از خدمات و فعالیت های آنها را مشاهده کنید و شیوه درآمدزایی از اینترنت را تغییر بدهید.

 

مشکل اینجاست که   

 

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

 

ما جراتش را نداریم.

 

زندگی پر از اتنخاب است

پنج شنبه 23 دی 1389  2:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها