0

ویژگی جدید فروشگاه گوگل به شما می‌گوید که چقدر از حافظه گوشی شما باقی مانده است تا به این وسیله بتوا

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

ویژگی جدید فروشگاه گوگل به شما می‌گوید که چقدر از حافظه گوشی شما باقی مانده است تا به این وسیله بتوا

پر شدن حافظه دستگاه‌های تلفن همراه همواره بر سرعت کار آنها تاثیر منفی بر جا گذاشته است.

هنگامی که یک کاربر اندروید فروشگاه گوگل را باز می‌کند و برنامه‌هایی که قبلا نصب کرده است را چک می‌کند، به نشانگر جدیدی برخورد می‌کند. این نشانگر نشان می‌دهد که چقدر فضای ذخیره سازی برای برنامه‌های جدید در دسترس دارید. این ویژگی جدید فوشگاه گوگل نشان می‌دهد که چه میزان از حافظه داخلی گوشی کاربر پیش از این استفاده شده است. همچنین نشان می‌دهد چقدر فضای ذخیره سازی در دسترس است و نوار وضعیتی به کاربر می‌دهد که نگاه گرافیکی به این اطلاعات داشته باشد.

ویژگی جدید فروشگاه گوگل به شما می‌گوید که چقدر از حافظه گوشی شما باقی مانده است تا به این وسیله بتوا

برای دیدن این ویژگی جدید، فروشگاه گوگل را بر روی تلفن اندرویدی خود باز کنید. روی دکمه منوی همبرگر مانند موجود در سمت چپ نوار جستجو را لمس کنید. برنامه‌ها و بازی‌های من را انتخاب نمایید، به برگه نصب شده‌ها بروید. حال می‌توانید اطلاعات را در قسمت بالا پیدا کنید. اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد که باید بدانید! اگر بیش از اندازه از حافظه استفاده کنید، می‌بایست حافظه بیشتری را آزاد کنید. در این صورت کافی است روی نوار وضعیت حافظه دستگاه خود را لمس کنید تا بتوانید فضای بیشتری را بدست آورید. در این قسمت شما می‌توانید هر برنامه‌ای را که نمی‌خواهید، حذف کنید تا بتوانید فضای آزاد بیشتری را با پاک کردن برنامه‌های اضافی بدست آورید.

ضمنا اگر شما صفحه مربوط به آزاد کردن حافظه دستگاه را باز کنید، گزینه‌های جالب بیشتری را مشاهده می‌کنید. برنامه‌ها به صورت ترتیب استفاده نشدن برای شما مرتب شده‌اند. به عبارت دیگر، برنامه‌هایی که برای مدت زمان نسبتا بیشتری مورد استفاده قرار نگرفته‌اند در صدر لیست هستند و برنامه‌هایی که بیشترین استفاده را دارند در پایین لیست دیده می‌شوند. این مرتب سازی به شما یک دید کلی و راهی آسان برای تصمیم گیری در مورد حذف برنامه‌ها در حافظه دستگاه و استفاده از فضای آزاد شده برای نصب برنامه مورد علاقه‌تان می‌دهد.

 
 
 

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

یک شنبه 23 دی 1397  3:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها