0

تعبیر خواب وضو گرفتن

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

تعبیر خواب وضو گرفتن

تعبیر خواب وضو گرفتن خود و دیگری ، تعبیر دیدن وضو گرفتن درست و نادرست قبل از خواب ، وضو گرفتن در خانه و مسجد ، tabir khab vozoo

تعبیر خواب دیدن وضو گرفتن در مسجد، وضو گرفتن نادرست،تعبیر خواب وضو گرفتن دیگری و خود ، خواب زیارت،تعبیر خواب مسح پا و دستشویی، وضو گرفتن قبل از خواب و تعبیر خواب چادر نماز را از دید معبران تعبیر خواب در این پست سایت پارلین آماده کرده ایم که در ادامه مشاهده می کنید.

تعبیر خواب وضو همچون زیارت کردن و نماز خواندن، تعابیر گوناگونی از دید معبران دارد.


تعبیر خواب وضو از دیدگاه ابن سیرین

ابن سیرین به نقل از ابراهیم اشعث می گوید که اگر بیماری در خواب مشاهده کند که وضو را به نیت نماز خواندن می گیرد از بیماری نجات پیدا خواهد کرد و اگر شخصی بدهکار این خواب را ببیند از زیر بار دین بیرون می آید.


تعبیر خواب وضو به روایت امام صادق (ع)

به روایت از امام صادق (ع) اگر کسی در خواب مشاهده کند که در حال گرفتن وضو است و در این حین کسی به وضو گرفتن او نگاه می کند. آن شخص با دیدن وضوی تو، توبه می کند. همچنین اگر ببینی که در حال وضو گرفتن هستی و تو به شخص دیگری نگاه می کنی، خودت به زودی توبه خواهی کرد.


تعبیر خواب وضو از دیدگاه ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر در خواب دیدی که بدون گرفتن وضو در حال نماز خواندن هستی، دین و ایمان تو ضعیف است و ثروت خود را از دست خواهی داد و یا دنبال چیزی هستی که دیگر به آن نخواهی رسید.

همچنین اگر ببینی وضویت را گرفتی اما یک اتفاق باعث باطل شدن وضوی تو شد در کسب و کار خودت ناتوان و ضعیف می شوی، اما اگر ببینی دوباره وضویت را گرفتی و در حال خوتندن نمازت هستی اما نتوانستی نمازت را تمام کنی به زودی از دنیا خواهی رفت. همچنین اگر در خواب ببینی که دوباره آن وضو را گرفتی و اصلا نمازت را نخواندی، تعبیر بهتری دارد.


تعبیر خواب وضو از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی

اگر کسی در خواب مشاهده کند که در حال گرفتن وضو است اما آبی که با آن وضو می گیرد کدر و گل آلود و کثیف است، تعبیرش خوب نیست چون مشکلا زیادی برای شما پیش می آید.

در حالت کلی دیدن وضو گرفتن در خواب نیکو است.

سه شنبه 18 دی 1397  10:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها