0

نقاشي به سبکي متفاوت

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

نقاشي به سبکي متفاوت

نرم‌افزارهاي زيادي وجود دارند که قادرند عکس‌هاي شما را با اعمال افکت‌هاي گوناگون بر آن، به تصاوير نقاشي شده تبديل کنند اما کمتر نرم‌افزاري وجود دارد که تصاوير شما را به‌عنوان يک مدل نقاشي در نظر گرفته و از روي آن نقاشي بکشد!

نرم‌افزار Dynamic Auto-Painter يکي از اين نرم‌افزارهاي کمياب است که شما را قادر مي‌سازد تا نسخه نقاشي شده از تصاوير موردنظرتان را در اختيار داشته باشيد. به‌کمک اين نرم‌افزار حتي مي‌توانيد جنس کاغذي که قرار است روي آن نقاشي کنيد را نيز انتخاب کنيد تا پس از انجام عمليات تبديل تصوير به نقاشي، بافت‌هاي کاغذ نيز در نقاشي شما قابل مشاهده باشد. همچنين يکي از ويژگي‌هاي قابل توجه در اين نرم‌افزار پشتيباني از قابليت ترسيم به روش‌هاي مختلف است.

به اين ترتيب حتي اگر يک تصوير ثابت را با روش‌هاي مختلف و چندين بار توسط نرم‌افزار نقاشي کنيد، شايد به ظاهر چندان تغييري در نقاشي‌هاي ايجاد شده نبينيد اما با کمي دقت متوجه مي‌شويد که هيچ يك از دو نقاشي شبيه به هم نيست که اين قابليت مثل آن است که چندين فرد مختلف از روي يک نقاشي کپي ‌کنند كه قطعا نقاشي‌هايشان شبيه به هم نخواهد بود.

چنانچه تصوير زيبايي در اختيار داريد و قصد داريد نقاشي آن را قاب کرده و براي دکوراسيون منزلتان از آن استفاده کنيد مي‌توانيد نسخه‌اي از اين نرم‌افزار قدرتمند را با مراجعه به لينک زير دانلود کنيد:

click here


چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

 

پنج شنبه 23 دی 1389  1:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها