0

مردمی که رأی دادند تحمل کنند من استعفا می‌دهم!

ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 8834

وزیر بهداشت چند ماه قبل در یک مصاحبه و در اشاره به وجود برخی انتقادات از وضع مدیریت دولت گفته بود: «رأی دادید، باید تحمل کنیم، فعلاً مدیریت همین است.

، «الیاس حضرتی»، فعال اصلاح‌طلب و نماینده مردم تهران در مجلس به تازگی در یک توییت از استعفای حسن قاضی‌زاده‌هاشمی، وزیر بهداشت دولت اعتدال خبر داده است.

حضرتی در توییت خود عنوان می‌کند که قاضی‌زاده در اعتراض به کاهش بودجه سلامت استعفا کرده است.

در همین حال رسانه‌ها در اطلاعاتی جدید گزارش داده‌اند که حدود ۱۵ روز از استعفای وزیر بهداشت می‌گذرد و رئیس جمهور نیز تاکنون پاسخی به نامه‌ی استعفای قاضی زاده هاشمی نداده است. اما محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور تلاش کرده که با وساطت، موضوع را حل کند .

*این استعفا در حالی است که وزیر بهداشت چند ماه قبل در یک مصاحبه و در اشاره به وجود برخی انتقادات از وضع مدیریت دولت گفته بود: «رأی دادید، باید تحمل کنیم، فعلاً مدیریت همین است »!

شاید بر همین مبنا بتوان قضاوت کرد که آقای قاضی‌زاده اکنون در مظان آزمایش نسبت به صحبت چند ماه قبل خود است.

صحبتی که هرچند شاید در ابعادی درست باشد اما انتظار بود که آقایان جهانگیری و قاضی‌زاده و آخوندی و غیره خود نخستین عامل باشند و به مردم یاد بدهند که بایستی وضع موجود را تحمل کرد.

اما در عمل چیز دیگری رخ داده و آقایان در حالی خواستار تحمل مردم به دلیل رأیی که داده‌اند، هستند که خود به نخستین رمندگان از دولت اصلاحات_اعتدال تبدیل شده‌اند.

منبع:مشرق

به گزارش جهان نيوز
سه شنبه 11 دی 1397  8:53 AM
تشکرات از این پست
zahra_53 khaliln hosinsaeidi
khaliln
khaliln
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 1598

پاسخ به:مردمی که رأی دادند تحمل کنند من استعفا می‌دهم!

راست می گویید مردمی که رای دادند بمانند .ولی مردم مگر رای داده بودند آقای رئیس جمهور هر کاری دلش می خواست انجام دهند مردم برای خدمت گذاری ایشان رای داده بودند ولی افسوس مدیران ایشان مردم را درک نکردند وبرای خودشان تلاش کردن نه برای مردم.

چهارشنبه 12 دی 1397  8:25 AM
تشکرات از این پست
asdfg_zxcvb11
asdfg_zxcvb11
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 2460

باسلام،

متاسفانه سوء مدیریت، باند بازی و مسائلی اینچنینی باعث شده است تا در سطح کلان مشکلات عدیده ای به وجود آمده و در مقابل راه حل ممکنی نیز وجود نداشته باشد.

چهارشنبه 12 دی 1397  8:44 AM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 23519

با سلام

هر چند جناح بازی در ایران معضلی شده برای ملت ولایت مدار اما این بدان معنا نیست هر که رای بیاور مردم را به امان خدا واگڌار کند. بگوید رای دادید باید تحمل کنید. این گفته از اساس اشتباه بوده و هست. ملت با عزت و افتخار در انتخابات شرکت می کنند ، برای سربلندی ایران عزیز نه برای تحمل سختی ها و میدان خوشگڌرانی عده ای خودفروش، اگر مشکلی هست ، همه باید آن را لمس کرده و در حل آن باید تلاش کرد. مصداق کلام سعدی شیرین سخن که می فرمایند:

بنی آدم اعضای یکدیگرند     که در آفرینش ز یک گوهرند

چه عضوی به درد اورد روزگار     دگر عضوها نماند قرار

چهارشنبه 12 دی 1397  9:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها