0

وصيت نامه شهيد کريم ابراهيم پوراحمدي

 
sajad2007
sajad2007
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 9108
محل سکونت : رفسنجان

وصيت نامه شهيد کريم ابراهيم پوراحمدي

طلبه شهيد: كريم پور احمدي» «و لا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون» (آل عمران/169) شهادت مي‌دهم كه‌ خدا يكي است و محمد(ص) رسول خدا است و شهادت مي‌دهم كه ائمه طاهرين ولي امرند و وصي رسول خدا و امام زمان حجت ابن الحسن العسكري(عج) امام زمان و بقيه الله مي‌باشد. بعد از شهادت به وحدانيت الله تبارك و تعالي و رسالت رسول اكرم و بر ولايت ائمه طاهرين چند جمله به حضور شما مي‌رسانم:

1- الله تبارك و تعالي را بشناسيد و هميشه بر آن توكل نماييد كه نيست توفيق مگر از خداوند متعال .

2- درباره زندگاني و سخن حضرت رسول اكرم و ائمه طاهرين مطالعه بيشتر كنيد واز توسل به آنان و به درگاه خداوند متعال غفلت نكنيد.

3- تنها كسي‌كه اسلام عزيز را از دست استعمارگران و سلطه طلبان نجات داد، حضرت آيه الله العظمي امام خميني مي باشد و لذا هيچ وقت و هيچ زمان از پيروي او غفلت ننماييد ودر نمازهايتان امام را دعا كنيد و طول عمرش را تا انقلاب مهدي(عج) از الله تبارك و تعالي بخواهيد.

4- بدانيد كه ايران اسلامي تنها كشوري است كه اسلام راستين را مطرح مي‌كند و درمقابل همه جهانخواران و ايادي آنها ايستاده است و لذا براي دوام آن بايد فرهنگ اسلامي را در بين ملت انتشار داد و شما هم با فرستادن فرزندتان به مدرسه هاي علوم ديني به اين فريضه بزرگ، لباس عمل بپوشانيد. و اما پدر و مادرم و خواهران و برادرم! من شما را اذيت كرده‌ام و شما را ناراحت كرده‌ام، مرا ببخشيد و صبر داشته باشيد و اگر خداوند متعال توفيق شهادت داد جنازه‌ام را نخواهيد مگر اينكه مي‌دانيد موجود است و در پايان مي‌گويم كه قدر علماي اسلام را بدانيد، آنها هستند كه اسلام را برايمان تا اينجا نگه داشته و نگاه خواهند داشت.

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته 14/2/1361 كريم پور احمدي

استان: آذربايجان شرقي

شهرستان: تبريز

تولد: 1342

شهادت: 1/7/1361 -سومار

پنج شنبه 23 دی 1389  1:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها