0

هواوی P30 با نمایشگر برش خورده (Notch) عرضه می‌شود

 
javid1000
javid1000
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1390 
تعداد پست ها : 53859
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

هواوی P30 با نمایشگر برش خورده (Notch) عرضه می‌شود

رندر جدیدی که توسط شرکت Olixar؛ سازنده لوازم جانبی منتشر شده، حاکی از آن است که تلفن هوشمند هواوی P30 نیز به نمایشگر برش خورده مجهز می‌شود.

نمایشگر برش خورده یا همان Notch از زمان عرضه آیفون 10 بسیار مشهور شد و از آن زمان تا به حال، سازندگان اندرویدی نیز زبان طراحی خود را به این سمت کشانده‌اند. در تصاویر جدید رندر شده ک توسط Olixar؛ شرکتی مشهور در زمینه تولید قاب‌های محافظ منتشر شده، شاهد آن هستیم که محصول آینده هواوی؛ یعنی گوشی هوشمند P30 نیز به نمایشگر برش خورده مجهز می‌شود.

این محصول به احتمال خیلی زیاد با دوربین سه گانه همراه خواهد بود و در مقابل، تلفن هوشمند P30 Pro نیز از چهار دوربین در پشت بدنه بهره‌مند می‌شود. البته از آنجا که این تصاویر رندر شده توسط تولید کنندگان قاب تهیه شده و هیچ گونه مهر تأییدی روی آنها نخورده است، لذا نمی‌توان به صورت کامل و قطعی در مورد آنها صحبت کرد.

هواوی P30 با نمایشگر برش خورده (Notch) عرضه می‌شود
 

طراحی محصولی با نمایشگر برش خورده از سوی هواوی اقدامی عجیب به نظر می‌رسد، چرا که اخیرا آنها محصولی به نام نوا 4 را معرفی کرده‌اند که به نمایشگر حفره‌دار مجهز است. البته به نظر می‌رسد که هواوی قصد دارد تا این تکنولوژی را روی محصولات پایین رده و اقتصادی خود امتحان کرده و در صورت رسیدن به نتیجه قابل قبول، آن را وارد خط تولید محصولات پرچمدار کند.

نمایشگر برش خورده یا همان Notch به تولید کنندگان گوشی‌های هوشمند اجازه می‌دهد تا بیش از یک دوربین را در جلوی دستگاه قرار دهند. از آنجا که هواوی به دنبال قرار دادن دوربین‌های بیشتر روی محصولات خود است، لذا این فناوری با شرکت چینی یاد شده کاملا سازگار است.

 
 
 

مدیریت:تالارهای دانشگاه،دانشجو

مدیریت سابق تالارهای تلفن همراه

صفحه اختصاصی:

civilica.com/p/98085

اولین مدرسه عشق که تأسیس شد  /  درس عشق علی و فاطمه تدریس شد
گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه ازلــی  /  اولـین کلمه که آمـوختند علـی بود علـی

چهارشنبه 5 دی 1397  1:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها