0

چيدمان با سليقه اطلاعات روي هارد

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

چيدمان با سليقه اطلاعات روي هارد

Defrag کردن اطلاعات روي هارد‌ديسک از جمله کارهايي است که بايد هر از گاه براي حفظ اطلاعات، مرتب‌سازي و افزايش بازدهي سيستم انجام شود. به همين دليل نيز سيستم‌عامل ويندوز به‌طور پيش‌فرض ابزاري را براي اين کار ارائه كرده است.

اما اين ابزار قابليت‌هاي چنداني ندارد و گاه به‌دليل سرعت بسيار پايين انجام عمليات مرتب‌سازي، بسياري از کاربران ترجيح مي‌دهند از آن استفاده نكنند! چنانچه شما نيز جزو اين دسته از کاربران هستيد و مي‌خواهيد از نرم‌افزار بهتري براي انجام اين کار کمک بگيريد، پيشنهاد ما نرم‌افزار قدرتمند Defraggler است.

به‌کمک اين نرم‌افزار مي‌توانيد به‌راحتي و در مدت زماني کوتاه، عمليات مرتب‌سازي را روي کل هارد‌ديسک يا بخشي از اطلاعات مورد نظر خود اعمال کنيد. مرتب‌سازي دقيق اطلاعات به سليقه شما، سرعت بالاي انجام عمليات، نمايش نقشه دقيق بلوک‌هاي خالي، نامرتب و نيازمند مرتب‌سازي، پشتيباني از قابليت مرتب‌سازي سريع و زمان‌بندي شده، قابليت نصب روي تمام نسخه‌هاي سيستم‌عامل ويندوز و پشتيباني از 37 زبان مختلف از قابليت‌هاي مهم اين نرم‌افزار است.


click here


چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

 

پنج شنبه 23 دی 1389  1:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها