0

استخدام و اشتغال فرزندان و منسوبين درجه يك نمايندگان در مجلس ممنوع است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

استخدام و اشتغال فرزندان و منسوبين درجه يك نمايندگان در مجلس ممنوع است

89/10/23 - 10:08
شماره:8910180788
نسخه چاپي ارسال به دوستان
اداره كل فرهنگي و روابط عمومي مجلس؛
استخدام و اشتغال فرزندان و منسوبين درجه يك نمايندگان در مجلس ممنوع است

خبرگزاري فارس: اداره كل فرهنگي و روابط عمومي مجلس تاكيد كرد: براساس آئين نامه ضوابط و مقررات اداري و استخدامي مجلس، مصوب كميسيون تدوين آئين نامه داخلي استخدام و يا اشتغال فرزندان و منسوبين درجه يك نمايندگان در مجلس ممنوع مي‌باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، روابط عمومي مجلس خبر اشتغال به‌كار فرزند يكي از روساي كميسيون‌هاي تخصصي مجلس به عنوان كارمند هيات رئيسه همزمان با تحصيل در يكي از دانشگاه‌هاي خارج از كشور كه در برخي از سايت‌ها منتشر شده بود، را تكذيب كرد.

به گزارش فارس، در توضيحات اداره كل فرهنگي و روابط عمومي مجلس ضمن تكذيب خبر تاكيد شده است كه براساس آئين نامه ضوابط و مقررات اداري و استخدامي مجلس شوراي اسلامي مصوب كميسيون تدوين آئين نامه داخلي استخدام و يا اشتغال فرزندان و منسوبين درجه يك نمايندگان در مجلس ممنوع مي‌باشد.

اداره كل فرهنگي و روابط عمومي مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اهميت جايگاه مجلس شوراي اسلامي و همچنين وظيفه خطير امر اطلاع رساني از سوي رسانه ها بر لزوم دقت از صحت و سقم و توجه به انتشار اخبار مربوط به قوه مقننه تاكيد كرده و خواستار آن شده عزيزان متولي امر رسانه از انتشار اخباري كه موجب تشويش اذهان عمومي و ايجاد خدشه به كيان نهادهاي اساسي نظام مي شود، پرهيز كنند.

 
 
پنج شنبه 23 دی 1389  12:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها