0

درد دل با امام زمان

nargesziaee
nargesziaee
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 44

درد دل با امام زمان

به نام آنکه عهدش وفاست ........در دنیایی که محبت کیمیاست

سلام بر تو ای مهدی فاطمه ای تنها یادگار، سلام بر تو ای روشن کننده قلوب، سلام بر تو ای منتظر ظهور.

مهدی جان خیلی دلم گرفته، دلم تنگ است، دل شکسته ام. انگار غم و غصه ای بزرگ تمام وجودم را فرا گرفته، و ترس و دلهری عجیبی دارم. خیلی وقتها با خدایم خلوت می کنم واز او کمک می طلبم و دلم آرام می گیرد. ولی حسی به من می گوید وقتی شما بیایید خیلی از مشکلاتم حل خواهد شد. خیلی دوست دارم ببینمتان گر چه لایق دیدنتان نیستم. دوست دارم مانند فرزندی که سالها از عزیزترین کس خودش دور بوده و همیشه آرزوی دیدن را داشته دیدگانم به جمالتان روشن شود و ساعتها نگاه به چهره تان کنم . آنقدر گریه کنم و آنقدر گریه کنم که عقده دلم وا شود. یادم می آید اولین باری که به جمکران آمدم شب بود که به آنجا رسیدم چراغ های پر نور صحن و مسجد جمکران آن چنان فضا را نورانی و سبز رنگ کرده بود که ناخودگاه اشکهایم سرازیر شد آن شب خیلی گریه کردم احساس می کردم وارد بهشت شده ام و شما هم مرا نظاره می کنید نمی دانم چه تصور و چه حالی داشتم ولی هر چه بود خیلی خوشایند بود.یادم می آید وقتی می خواستم جمکران را نیز ترک کنم باز دلم خیلی گرفته بود مخصوصا آن موقع مریضی هم به همراه داشتم .نوار بوی سیب و حرم حبیب . ... داخل ماشین روشن بود و صدایش هم تقریبا بلند بود. بخاطر صدای نوار زوار دیگر هم ایستاده بودند و گوش می کردند. من و چند نفر دیگر از اعضاء خانواده  ظاهری منتظر و  شاید هم کمی ناامید داشتیم و شدیدا گریه می کردیم انگار چیزی را جا گذاشته بودیم و شما مارا نگاه می کنید و می خواهید به ما  عنایت  کنید . احتمالا هم عنایت کردید. کمتریننش این بود که دل من را ربودید. امیدوارم که همیشه این مهر در دلم باشد و شما هم همیشه به من عنایت داشته باشید.پسر فاطمه زمانه را فساد و تباهی فرا گرفته بیا. علائم ظهورت را به ما گفته اند تمام علائم پدیدار گشته پس کی می آیی؟ شاید فردایی برای من نباشد که من چشم انتظار فردای تو باشم پس برای آمدن امروز و فردا نکن.

اکنون دستان پر گناهم را به سوی معبود عاشقان بلند می کنم و دعای فرجت را با خود زمزمه می کنم شاید آن محبوب یگانه درد من و همه منتظران را بنگرد و نور امیدی بر دل های مایوسمان بتاباند و ظهورت را برای زمین خسته ارزانی گرداند و از خداوندگار جهانیان فرجت را خواستارم .                                                                   

خدانگهدار

به امیددیدار

التماس عا

پنج شنبه 23 مهر 1388  12:42 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها