0

وزارت اطلاعات : ' موساد '‌در ترور شهيد علي محمدي دست داشته است

 
alimasjed
alimasjed
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 142
محل سکونت : تبریز

وزارت اطلاعات : ' موساد '‌در ترور شهيد علي محمدي دست داشته است

وزارت اطلاعات : ' موساد '‌در ترور شهيد علي محمدي دست داشته است
تهران - وزارت اطلاعات جمهوري اسلامي ايران ضمن اعلام دستگيري عوامل اصلي ترور شهيد علي محمدي استاد فيزيك دانشگاه تهران تاكيد كرد سازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي '‌موساد ' در اين ترور نقش داشته است .

به گزارش ايرنا متن كامل اطلاعيه وزارت اطلاعات كه روز دوشنبه منتشر شده است به شرح زير است:
همزمان با اولين سالگرد شهادت دكتر مسعود علي محمدي استاد دانشگاه و دانشمند برجسته كشورمان سربازان گمنام امام زمان‌(عج) در پي اقدامات گسترده امنيتي و رصد دقيق اطلاعاتي و با عنايات خاص الهي موفق شدند عوامل اصلي اين جنايت تروريستي را شناسايي و دستگير و يك شبكه متشكل از جاسوسان‌ و تروريست‌هاي وابسته به رژيم اشغالگر قدس را منهدم كنند.
عمليات همه جانبه شناسايي و دستگيري اين جاسوسان و تروريست‌ها با تمركز اطلاعاتي و امنيتي بر روي سرنخ عوامل و شبكه‌هاي وابسته به رژيم صهيونيستي آغاز شد و پس از ماه‌ها مجاهدت‌هاي خاموش و اقدامات پيچيده و چند لايه آفندي و پدافندي و نفوذ به عمق اطلاعاتي رژيم صهيونيستي منجر به كشف اطلاعات بسيار مهم و حساس از تيم‌هاي جاسوسي و عملياتي موساد شد كه در پي آن ضربات سهمگيني به ساختارهاي اطلاعاتي و امنيتي رژيم صهيونيستي وارد شد.
اطلاعات به دست آمده بيانگر آن است كه موساد براي تحقق اهداف ضد انساني ، اسلامي و ضد ايراني خود از پايگاه‌هايي در برخي از كشورهاي اروپايي و غير اروپايي و همچنين برخي كشورهاي همسايه جمهوري اسلامي ايران برخوردار بوده است كه در هدايت عمليات ترور ناجوانمردانه شهيد دكتر مسعود علي محمدي از آن پايگاه‌ها استفاده كرده است.
در اين اطلاعيه آمده است به استحضار مردم شريف مي‌رساند اطلاعات بسيار مهمي از عمليات نفوذ سرويس جاسوسي موساد و انهدام شبكه‌هاي جاسوسي آن‌ و طراحي ترور دانشمند برجسته كشورمان به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) رسيده است كه در شرايط مقتضي و به تدريج اعلام خواهد شد.
مسعود علي‌محمدي سوم شهريور ماه سال 1338 در منطقه كن تهران به دنيا آمد. اين استاد فيزيك دانشگاه تهران بامداد بيست و دوم دي ماه سال 1388 و در سن 50 سالگي، هنگام خارج شدن از منزلش بر اثر انفجار يك بمب كنترل از راه دور ترور شد و به شهادت رسيد .

پنج شنبه 23 دی 1389  11:53 AM
تشکرات از این پست
hojat20
دسترسی سریع به انجمن ها