0

هشدار وزير اطلاعات به كشورهايي كه در منطقه با رژيم صهيونيستي تعامل دارند

 
alimasjed
alimasjed
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 142
محل سکونت : تبریز

هشدار وزير اطلاعات به كشورهايي كه در منطقه با رژيم صهيونيستي تعامل دارند

هشدار وزير اطلاعات به كشورهايي كه در منطقه با رژيم صهيونيستي تعامل دارند
تهران - وزير اطلاعات به كشورهاي منطقه كه با رژيم صهيونيستي تعاملاتي دارند، هشدار داد هرگونه امكاني كه در اختيار اين رژيم قرار دهند، براي ايران و منطقه تهديد محسوب مي شود .

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، حجت الاسلام والمسلمين 'حيدر مصلحي ' روز سه شنبه در نشستي خبري به كشورهاي منطقه و همسايگان ايران كه با رژيم صهيونيستي تعاملاتي دارند هشدار داد كه هرگونه امكاني كه آنها در اختيار رژيم صهيونيستي قرار مي‌دهند براي جمهوري اسلامي ايران و منطقه تهديد محسوب مي‌شود و اين كشورها به پايگاهي براي اقدامات تروريستي اين رژيم تبديل خواهند شد.
مصلحي با يادآوري رسوايي رژيم صهيونيستي در دبي كه طي آن عوامل اين رژيم در پوشش يك حركت تجاري و بازرگاني، به دنبال ترور و اقدامات اطلاعاتي بودند، خواستار توجه كشورهاي منطقه و همسايگان ايران را به اين نكته شد.

** دانشمندان منطقه در معرض ترور و تهديد موساد
وزير اطلاعات با اشاره به برآوردهاي اطلاعاتي اين وزارتخانه از تحركات موساد گفت: همه دانشمندان برجسته منطقه در معرض ترور و تهديد سرويس امنيتي رژيم صهيونيستي هستند.
مصلحي در پاسخ به سوال ايرنا در خصوص اطلاعات بدست آمده در خصوص فعاليت هاي موساد در منطقه، افزود: برآوردهاي اطلاعاتي ما نشان مي‌دهد كه رژيم صهيونيستي با پيشرفت علمي در كشورهاي اسلامي و منطقه مخالف است و از اين رو بر حسب وظيفه به ساير كشورهاي منطقه و اسلامي اطلاع‌رساني لازم درباره اقدامات اين رژيم را خواهيم داشت.
خبرنگار ايرنا در ادامه پرسيد: با توجه به نفوذ گسترده صهيونيست‌ها در سازمان‌هاي بين‌المللي، آيا ايران براي پاسخ به اقدامات تروريستي رژيم صهيونيستي مقابله به مثل و ترور صهيونيست‌ها در اقصي‌نقاط جهان را در دستور كار قرار خواهد داد؟
وزير اطلاعات در پاسخ، رژيم صهيونيستي را رژيمي شكل گرفته بر اساس ترور، وحشت و غصب عنوان كرد و گفت: ما در مقابله با اقدامات آنها، قطعا مقابله‌هاي اطلاعاتي خواهيم داشت.
وي با اشاره به اطلاعيه وزارت اطلاعات درباره دستگيري عوامل ترور شهيد عليمحمدي دانشمند برجسته فيزيك ايراني، نقش سران فتنه در ايجاد حفره اطلاعاتي در كشور در جريان فتنه سال 88 را يادآور شد و گفت سران فتنه بايد در اين زمينه پاسخگو باشند كه ضربه اينچنيني به كشور وارد كرده‌اند.

** روش كار سيستم اطلاعاتي صهيونيست‌ها شبكه‌اي است
مصلحي در ادامه اين نشست، موفقيت اطلاعاتي نظام جمهوري اسلامي ايران در غلبه بر يك سيستم اطلاعاتي بسيار قوي و مورد پشتيباني كشورهاي غربي و آمريكا را به ملت ايران تبريك گفت و اظهار داشت يكي از موفقيت‌هاي بسيار خوب وزارت اطلاعات، نفوذ در اين سيستم اطلاعاتي بود.
وي افزود: براي اينكه حريف اطلاعاتي ايران متوجه شود كه سطح اطلاعات ما از اين شبكه‌هاي جاسوسي و تروريستي در چه سطحي است، در اينجا اعلام مي‌كنم كه آنها افراد را در اين سيستم اطلاعاتي به شكل سلولي به كار مي‌گرفتند، به‌گونه‌اي كه اعضاي شبكه از اطلاعات مربوط به يكديگر مطلع نيستند.
وزير اطلاعات با اشاره به شهادت دكتر عليمحمدي در جريان يك بمب‌گذاري روي يك موتور نزديك منزل وي، ادامه داد: به عنوان مثال در ترور اين دانشمند برجسته كشورمان، فردي كه خريد موتور را برعهده داشت به هيچ‌وجه از كسي كه ريموت بمب را ساخت يا كسي كه موتور را به در منزل شهيد برد، اطلاعي نداشت و حتي اجاره‌كننده خانه‌اي كه براي جاسازي بمب روي موتور اجاره شده بود، از كسي كه قرار بود بمب را روي موتور جاسازي كند اطلاعي نداشت.
وي خاطرنشان كرد اين مجموعه شبكه‌اي است و فردي نيست بلكه هدايت‌كننده آن از بيرون اين شبكه را هدايت مي‌كرده است.
مصلحي يكي از نقاط قابل توجه در دستيابي به اين موفقيت اطلاعاتي را بهره‌گيري سربازان گمنام امام زمان(عج) از تكنولوژي اطلاعاتي پيشرفته ياد كرد كه بومي شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

** شناسايي مناطق آلوده اطلاعاتي در كشورهاي همسايه و منطقه
وزير اطلاعات در ادامه اين نشست خبري كه يك روز پس از اعلام خبر دستگيري عوامل ترور شهيد عليمحمدي دانشمند فيزيك ايران برگزار شد، ضمن عرض تسليت به خانواده اين شهيد و همچنين شهيد دكتر شهرياري كه در حادثه تروريستي ديگري به شهادت رسيد، افزود: با توجه به حفره اطلاعاتي كه در جريان فتنه سال 88 در جمهوري اسلامي به وجود آمد، اين اميد براي دشمن ايجاد شد كه مي‌تواند از اين فرصت استفاده كرده و به خيال خام خود در حالي كه دستگاه‌هاي اطلاعاتي كشور درگير فتنه هستند، به موفقيت‌هايي دست يابد.
وي با اشاره به ترور دانشمند بزرگ ايراني در سال 88 توسط عوامل رژيم صهيونيستي گفت: وزارت اطلاعات پس از اين ترور، اقدامات قابل توجهي را از جمله استفاده از تكنولوژي‌هاي اطلاعاتي بومي عليه تكنولوژي‌هاي اطلاعاتي پيشرفته موساد كه با حمايت غرب و آمريكا در اختيار آن قرار گرفته است، انجام داد.
مصلحي در اين زمينه نقش عامل نيروي انساني در غلبه بر سرويس اطلاعاتي موساد را برجسته خواند و گفت: به اين ترتيب وزارت اطلاعات توانست حركت‌هايي كه رژيم صهيونيستي انجام مي‌دهد و افرادي را براي دنبال كردن اهداف پليد اين رژيم با خود همراه مي‌كند را شناسايي و مورد هجمه قرار دهد.
وزير اطلاعات همچنين اقدامات اين وزارتخانه براي نفوذ در تشكيلات اطلاعاتي رژيم صهيونيستي را به عنوان يكي از موفقيت‌هاي سربازان گمنام امام زمان(عج) خواند و گفت: ما توانستيم افراد و عواملي را تا داخل تشكيلات اطلاعاتي رژيم صهيونيستي نفوذ دهيم و با استفاده از اين نفوذ و عوامل انساني به كمك مردم ايران، عوامل ترور شهيد عليمحمدي را شناسايي و دستگير كنيم.
مصلحي ادامه داد: اطلاعات مردمي و همراهي كه مردم در شناسايي اين افراد با ما داشتند، كمكي بسيار موثر و از ابزارهاي مهم حصول اين موفقيت بود.
وي خاطرنشان كرد مجموعه اين عوامل موجب شد در عمق اطلاعاتي موساد نفوذ كرده و شبكه‌هاي به اصطلاح طراحي شده توسط اين سرويس امنيتي رژيم صهيونيستي و شبكه‌هايي كه اعضاي آنها در سرزمين‌هاي اشغالي مورد آموزش قرار گرفته‌اند را در هم بكوبيم.
وزير اطلاعات با اشاره به پخش بخشي از مصاحبه يكي از عوامل دستگير شده رژيم صهيونيستي از صدا و سيما در شب گذشته، گفت: به دليل تداوم كار اطلاعاتي خود را مجاز نمي‌دانيم كه اطلاعات برخي شبكه‌هاي شناسايي شده را در اختيار رسانه‌ها قرار دهيم.
مصلحي در بخش ديگري از سخنان خود در اين نشست خبري اظهار داشت رژيم صهيونيستي تصور مي‌كند از طريق ترور و وحشت مي‌تواند به اهداف خود دست يابد اما ما در مقابله با اقدامات اين رژيم توانستيم شبكه‌اي كه كار ترور شهيد عليمحمدي را دنبال مي‌كرد به همراه شبكه‌هاي ديگر مورد شناسايي و هجمه قرار داده و در حال بهره‌برداري اطلاعاتي از بخش ديگري از اين شبكه‌ها هستيم.
وي در ادامه، از شناسايي مناطق آلوده اطلاعاتي در اطراف جمهوري اسلامي ايران به عنوان ديگر موفقيت وزارت اطلاعات نام برد و گفت: در كنار اين مناطق، پايگاه‌هاي اطلاعاتي طراحي كرده‌ايم و از اين طريق توانستيم ضربه سنگيني را به دستگاه جاسوسي رژيم صهيونيستي وارد كنيم.

** مزدوران رژيم صهيونيستي عناصر شكست‌خورده از جمهوري اسلامي هستند
وزير اطلاعات در پاسخ به سوال ديگري در اين نشست مبني بر اينكه افراد با چه گرايشات و تيپ شخصيتي با رژيم صهيونيستي همكاري داشته‌اند نيز گفت: رژيم صهيونيستي از مزدوران لمپنيزم بي‌ريشه سياسي و اجتماعي در رسيدن به اهداف اطلاعاتي خود استفاده مي‌كند كه مي‌توان در اين زمينه به عناصر گروهك‌هاي تروريستي ريگي، منافقين، كومله، پژاك، دموكرات و... اشاره كرد كه همه آنها شكست‌خوردگان از جمهوري اسلامي هستند.
مصلحي خاطرنشان كرد ما اطلاعاتي را در اختيار داريم كه نشان مي‌دهد عناصر اين گروهك‌هاي شكست‌خورده در كشورهاي اروپايي و غربي نشست‌هايي با رژيم صهيونيستي و ناتو دارند و در اين جلسات اين مقوله را دنبال مي‌كنند كه چگونه از مزدوراني كه در جايگاه بسيار پايين قرار دارند براي دنبال كردن اهداف خود استفاده كنند.
وي در ادامه با اشاره به اطلاعات به دست آمده از فعاليت گروهك تروريستي ريگي اظهار داشت رژيم صهيونيستي و موساد به دنبال تحريك اين گروهك بودند كه به جاي شرق كشور، اقدامات تروريستي را در شهرهاي مختلف توسعه دهند.
وزير اطلاعات همچنين به نشست‌هاي دستگاه اطلاعاتي رژيم صهيونيستي با اعضاي گروهك تروريستي منافقين اشاره كرد و گفت: موساد در اين جلسات به منافقين تاكيد داشته كه بايد اقدامات خود را روي سايت‌هاي هسته‌اي جمهوري اسلامي متمركز كنند و به اين مراكز ضربه بزنند.

** بيش از 10 نفر از مزدوران رژيم صهيونيستي شناسايي شده‌اند
وزير اطلاعات در ادامه نشست خبري، از دستگيري بيش از 10 تن از عوامل مزدور رژيم صهيونيستي در انجام ترور شهيد عليمحمدي خبر داد و گفت: در آينده نزديك اطلاعات بيشتري از دستگيري‌ها، برنامه‌ريزي‌ها و اقدامات اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان(عج) به اطلاع ملت خواهد رسيد.
مصلحي در پاسخ به اين سوال كه آيا تنها دانشمندان هسته‌اي در معرض تهديد موساد هستند نيز اظهار داشت رژيم صهيونيستي در داخل كشورمان به دنبال اين است كه هر نوع پيروزي و پيشرفت علمي را مورد هجمه قرار دهد و اين‌گونه نيست كه اين برنامه فقط مختص دانشمندان هسته‌اي باشد.
وي تاكيد كرد بر اساس اسناد ما، رژيم صهيونيستي همه دانشمندان منطقه را هدف قرار داده است.

وزير اطلاعات در بخش ديگري از سخنان خود خطاب به ملت بزرگ ايران گفت: از حمايت‌هاي خوبي كه با وزارت اطلاعات داشته‌ايد، تشكر مي‌كنم چرا كه هرجا شما به ميدان آمديد و با ما همكاري اطلاعاتي داشتيد، ما توانستيم موفقيت بزرگي به دست آوريم و اميدواريم در آينده نيز موفقيت‌هاي ديگري نيز حاصل شود.

پنج شنبه 23 دی 1389  11:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها