0

هدفمند كردن يارانه ها استقلال ايران را تضمين مي كند

 
alimasjed
alimasjed
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 142
محل سکونت : تبریز

هدفمند كردن يارانه ها استقلال ايران را تضمين مي كند

 

نايب رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس:
هدفمند كردن يارانه ها استقلال ايران را تضمين مي كند
بيرجند _ نايب رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي گفت: تحقق كامل هدفنمندسازي يارانه ها تضمين استقلال كشور و اعتلاي نظام جمهوري اسلامي را به همراه خواهد داشت.

حجت الاسلام 'حسين ابراهيمي' چهارشنبه شب در جمع مردم بيرجند افزود: اجراي اين قانون از بعد داخلي نيز عدالت محوري و ثروتمند شدن كشور را به دنبال خواهد داشت و جلوي قاچاق سوخت بطور كامل گرفته مي شود. با كمي صبر و تحمل، در درازمدت شاهد ثمرات شيرين اجراي اين قانون خواهيم بود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به معرفي شاخصهاي اصولگرايي پرداخت و اظهار داشت: از مجموع فرمايشات مقام معظم رهبري چنين برمي آيد كه اصولگرايي داراي چهار اصل كلي اعتقاد به اسلام در تمام ابعاد، پذيرش انقلاب اسلامي؛ نظام و قانون اساسي و قبول امام (ره) و ولايت فقيه است.
عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: بنا نداريم جبهه اصولگرايي را به هم بزنيم بلكه هر شخصي طبق فرمايش مقام معظم رهبري از اين اصول بهره مند باشد در زير پرچم اصولگراها قرار مي گيرد و ما به دنبال درجه بندي اصولگرايي نيستيم.
نايب رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در ادامه گفت: با جديت بدنبال اجراي برنامه هاي صلح آميز هسته اي خود هستيم و در اين راه يك قدم هم عقب نخواهيم نشست.
ابراهيمي با بيان اينكه امروز ايران به الگويي براي ديگر كشورهاي جهان تبديل شده گفت: اين موفقيتها را مرهون رفتارهاي ديپلماتيك دكتر احمدي نژاد هستيم وگرنه در دولت اصلاح طلبان فعاليت هسته اي ما سه سال به حالت تعويق در آمد و تازه در آن زمان از ما خواسته بودند بعد از آن سه سال تاسيسات خود را تعطيل و سپس تخريب كنيم.
نماينده مردم بيرجند و درميان در مجلس شوراي اسلامي لازمه انجام هر كار موفقي را برنامه ريزي اصولي و آينده نگري دانست و گفت: خوشبختانه در استان خراسان جنوبي نيازسنجي صورت گرفته و فرصتهاي سرمايه گذاري به درستي هدفگذاري شده اند.
وي اضافه كرد: بر اين اساس توسعه تجارت از طريق توسعه صنعت حمل و نقل هوايي و ريلي در اولويت است.
ابراهيمي بر تسريع تكميل راه آهن چابهار - بيرجند و مشهد تاكيد كرد و از فعال شدن منطقه ويژه اقتصادي بيرجند خبر داد و گفت: خوشبختانه در اين هفته هيات موسس آن تشكيل شد و بزودي هيات مديره هم انتخاب خواهند شد.
نماينده مردم بيرجند و درميان در مجلس شوراي اسلامي همچنين اظهار داشت: توسعه روابط با كشور افغانستان از اولويتهاي اقتصادي و تجارتي خراسان جنوبي است كه اميدواريم با ايجاد و راه اندازي اين منطقه ويژه اقتصادي هر چه سريعتر محقق شود.
ابراهيمي از تلاشهاي استاندار خراسان جنوبي نيز تقدير و بيان كرد: از ويژگيهاي اصولگرايان آن است كه به دور از هياهو و جنجال خدمت مي كنند كه نمونه آنها تلاشهاي قهرمان رشيد مي باشد كه با رايزنيها و سفرهاي متعدد به تهران موفق شد اعتبارات درخور توجهي به اين استان تزريق كند.
وي افزود: حدود 200 ميليارد ريال به خراسان جنوبي اختصاص يافته كه سهم بيرجند و درميان 35 ميليارد ريال است.
او گفت: از اين مبلغ پنج ميليارد ريال به راه اندازي كتابخانه مركزي بيرجند اختصاص مي يابد و استاندار هم قول داده 10 ميليارد ريال بابت اين موضوع خاص بپردازد.
عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس همچنين از اختصاص قطعه زميني جهت ساخت مجمع نمايندگان استان در خيابان محلاتي بيرجند خبر داد و گفت: رييس محترم مجلس هم قول داده براي ساخت آن مبلغ قابل توجهي بپردازند.
ابراهيمي در ادامه از اختصاص 300 ميليارد ريال به توسعه كشاورزي خراسان جنوبي خبر داد و گفت: وزير كشاورزي قول داده است علاوه بر پرداخت اين مبلغ، تا هر سقف كه نياز باشد بپردازد.
اين نماينده مجلس با بيان اينكه خراسان جنوبي 40 سال از ساير استانها عقبتر است گفت: بعد از موجوديت يافتن اين استان اقداماتي آغاز شده ولي هنوز جبران عقب ماندگيها و كم كاريهاي صورت گرفته در قديم را نكرده است.

پنج شنبه 23 دی 1389  11:38 AM
تشکرات از این پست
alimasjed
alimasjed
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 142
محل سکونت : تبریز

معاون وزير ارشاد: منفي گرايي با روح خبرنگاري سازگار نيست

 
 
معاون وزير ارشاد: منفي گرايي با روح خبرنگاري سازگار نيست
همدان- معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ وارشاد اسلامي گفت: مطبوعات بايد از منفي گرايي بپرهيزند، زيرا با روح روزنامه نگاري و خبرنگاري سازگار نيست.

به گزارش ايرنا 'محمدجعفر محمدزاده' چهارشنبه شب در جمع مديران مسوول مطبوعات و روساي خبرگزاري هاي همدان افزود: مطبوعات بايد انصاف در انتقاد را نيز در اخبار خود رعايت و با توجه ويژه به اين دو موضوع، براي ارتقاي سطح فرهنگي خود و جامعه تلاش كنند.
وي با تاكيد بر اينكه مطبوعات بايد از كلام خشن پرهيز كرده و به درست نويسي مبادرت ورزند، گفت: اصحاب رسانه بايد حرف نرم را بر روي كاغذ بياورند.
محمدزاده در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به مشكلات مختلف مطبوعات استان همدان به رفع آنها توسط اداره كل فرهنگ وارشاد اسلامي استان همدان تاكيد كرد و افزود: شاخص هاي كيفي مطبوعات كشور هم اكنون درحال بررسي است.
وي با اشاره به نقش پيشكسوتان عرصه مطبوعات در انتقال فرهنگ گفت: تجليل و قدرداني از آنها از مهمترين برنامه هاي وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي است چرا كه آنها تمام عمر خود را صرف فرهنگ سازي جامعه كرده اند وهر سال بايد از آنها تجليل شود.
وي درمورد برگزاري جشنواره مطبوعات استاني همدان افزود: اين شهر مي تواند مركزيت مطبوعات غرب كشور را داشته باشد و اين مهم فقط با همت تلاشگران اين عرصه امكان پذير است.
در اين نشست مديران مسوول، سردبيران و تعدادي از خبرنگاران استان همدان به بيان مشكلات خود پرداختند.
پيگري پرداخت يارانه ها، مشكل معيشتي و مسكن خبرنگاران، مشكلات حمل و توزيع مطبوعات، دكه هاي مطبوعاتي و غيره از جمله موضوعاتي بود كه در اين نشست مطرح شد.

پنج شنبه 23 دی 1389  11:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها