0

تعبیر خواب باغ

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

تعبیر خواب باغ

تعبیر خواب باغ

تعبیر دیدن باغ در خواب ، تعبیر خواب باغچه بزرگ و کوچک ، تعبیر خواب آبیاری و تعبیر خواب باغ میوه و انگور و باغ سبزیجات ، tabir-khab-bagh
تعبیر کامل انواع باغ و باغچه

دیدن باغ سرسبز و زنده یا باغ مرده و خشک شده ، دیدن آبیاری و آباد  کردن باغ سبزیجات و میوه و انگور ، قدم زدن و خوابیدن بر روی درخت در باغ ، دیدن باغچه بزرگ و کوچک و خیلی موارد دیگر می تواند از خواب های متدوال ما در رابطه با تعبیر خواب باغ باشد. در این پست بارونک ، کاملترین تعبیر دیدن باغ در خواب را از دید معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که مشاهده می کنید.


تعبیر دیدن باغ در خواب

در حالت کلی دیدن باغ در خواب خوب است مگر آنکه آن را ویران و سوخته و مرده ببینیم. معبری بنام جابر مغربی عقیده دارد دیدن باغ در خواب نشانه شغل مردان است و اگر آن باغ سبزه باشد دلیل بر شغل نیکو است. ابراهیم کرمانی دیدن باغ در خواب را نشانه مردی بزرگوار با مال و جمال تعبیر می کند.


تعبیر خواب آبیاری باغ

اگر فردی خواب ببیند که باغی را آب می دهد خواب او نشانه این است که باز زن خودیش نزدیکی می کند و اگر خواب ببیند باغ را آب می داد ولی باغ سیراب نمی شد به معنی این است که زن او قصد نزدیکی با شوهرش را دارد. همچنین اگر فردی خواب ببیند که رود و آبی وارد یک باغ می شود اما آن آب گل آلود و آلوده است موردی شناخته یا ناشناخته نشده زندگی آن فرد را به تیرگی و کدورت و آشفتگی می کشاند اما نه به کلی بلکه این شرایط گذرا و جزئی خواهد بود.

یک شنبه 20 آبان 1397  1:55 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها