0

بیوگرافی سامان صفاری

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

بیوگرافی سامان صفاری

سامان صفاری متولد ششم شهریور ماه 1366 در شهر کرمان است. او اصالتاً اهل شهر یزد می باشد و دو تا برادر فیلمنامه نویس و تهیه کننده بنام های ابوالفضل و اشکان دارد که در آلمان زندگی می کنند.

سامان صفاری در سریال دلدادگان ، بازیگر نقش امیر در سریال دلداگان

سامان صفاری در نقش امیر سریال دلدادگان

بازی در سریال دلدادگان

سامان صفاری این روزها در سریال دلدادگان به کارگردانی منوجهر هادی نفش پسری بنام امیر را بازی می کند که به دنبال کار در رشته حسابداری است او به طور اتفاقی برای مصاحبه به یک شرکت دعوت می شود و دختر رئیس شرکت بنام حدیث با او مصاحبه می کند. رئیس شرکت زنی بنام افسانه (پانته آ بهرام ) است که از پدر امیر یعنی مالک (مسعود رایگان) کینه ای قدیمی دارد و به دنبال انتقام است.

برای همین افسانه نقشه ای طراحی می کند که در این نقشه حدیث نقش عاشق پیشه را برای امیر بازی می کند تا به این روش همه بدهی های شرکت را به گردن او بیندازند و خودشان از ایران فرار کنند اما این فقط قسمتی از داستان سریال دلدادگان است و پیشنهاد می کنم حتما این سریال زیبا و دیدنی را مشاهده کنید.

بازی خوب سامان صفاری در  سریال دلدادگان موجب محبوبیت و شناخته شدن او در میان مخاطبین تلویزیونی شد و بی شک بازی در این سریال را می توان نقطه عطفی در کارنامه بازیگری او دانست.

یک شنبه 29 مهر 1397  11:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها