0

سرچشمه تمام انحرافات بد‌حجابي است

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

سرچشمه تمام انحرافات بد‌حجابي است

رئيس تبليغات اسلامي مهاباد گفت: حجاب و عفاف از جايگاه ويژه‌اي در اسلام برخوردار است و همواره عنوان شده سرچشمه همه انحرافات بدحجابي و بي‌عفتي است.


به گزارش خبرگزاري فارس از مهاباد، حجت‌الاسلام ‌محمد داداش‌زاده صبح امروز در جمع بانوان اين شهرستان اظهار داشت: رعايت حجاب بسترساز تعالي و رشد بشر در مسير كمالات الهي مي‌شود.
وي افزود: در مسئله حجاب بايد با آموزش‌هاي اصولي ، ارائه كار فرهنگي، اعتقادي و اساسي، زنان و دختران را به نقش و ارزش حجاب آشنا كرده و به ترويج هر چه بيشتر آن در جامعه كمك كرد.
اين مسئول گفت: رعايت حقوق شهروندي از وظايف متقابل تك تك شهروندان نسبت به همديگر بوده و در واقع هر شهروند با احترام به حقوق شهروندان حقوق خود را محترم شمرده است.
داداش‌زاده تصريح كرد: رعايت حجاب و عفاف تنها مختص زنان نيست بلكه مردان نيز از پوشش‌هاي نامناسب و نگاه‌هاي ناشايست منع شده‌اند.
اين مقام مسئول با بيان اينكه عفاف وجه باطني حجاب است، عنوان كرد: همان گونه كه حجاب وجه ظاهري عفاف است، عفاف مانند ريشه يك درخت است ديده نمي‌شود، ولي آثاري دارد كه سبب سرسبزي درخت است. حجاب پايه و اساس عظمت و شخصيت زن در جامعه است.
رئيس تبليغات اسلامي مهاباد گفت: رعايت حجاب و عفت يكي از مهم‌ترين اركان در دين مبين اسلام است كه تنها مختص بانوان نيست بلكه فلسفه حجاب مرد و زن نيز بايد از پوشش اسلامي خود استفاده كنند.
داداش‌زاده اذعان داشت: حجاب زينت زنان و در اسلام از جايگاه مهمي برخوردار بوده و بايد با حفظ اين فريضه بزرگ الهي بتوان در برابر تهاجم دشمنان اسلام و انقلاب پايداري كرد.
اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: دشمنان اسلام مي‌خواهند با ترويج فرهنگ نادرست و مبتذل غربي در كشور زمينه بي‌حجابي و بدحجابي را در بين جوانان رواج دهند.
دوي بيا داشت: جوانان و نوجوانان بايد با داشتن بصيرت و آگاهي خود، از پوشش غيراسلامي و غيرعرفي در جامعه اسلامي پرهيز كنند چرا كه اين يكي از توطئه‌هاي بزرگ دشمنان نظام اسلامي براي به انحراف كشاندن آنان در عرصه‌هاي مختلف است.

پنج شنبه 23 دی 1389  7:56 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها