0

برگزاري همايش بزرگ عفاف و حجاب در قاين

 
gh_golpa
gh_golpa
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1388 
تعداد پست ها : 1224
محل سکونت : اصفهان

برگزاري همايش بزرگ عفاف و حجاب در قاين

معاون سياسي امنيتي فرماندار قاين گفت: ارديبهشت ‌ماه سال آينده همايش شهرستاني عفاف و حجاب در قاين برگزار مي‌‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قاين، فرهاد فلاحتي صبح امروز در جلسه‌ برنامه‌ريزي اين همايش با بيان اينكه با وجود اقدامات انجام گرفته در راستاي عفاف و حجاب هنوز جاي كار كردن است، اظهار داشت: اين همايش به مدت دو تا سه روز برگزار مي‌شود كه برگزاري كارگاه آموزشي، پخش فيلم، نمايشگاه كتاب و عكس، نمايشگاه لباس و توزيع بسته‌هاي فرهنگي از برنامه‌هاي جانبي اين همايش است.
وي افزود: اين همايش در قالب طرحي از سوي كانون ائمه اطهار مطرح شد كه مورد قبول واقع شده است.
معاون سياسي و امنيتي فرماندار قاين هدف از اجراي اين همايش را الگوسازي و معرفي الگوها، جلوگيري از عدم افراط و تفريط، آسيب‌شناسي و مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و افزود: آشنا كردن جوانان با فلسفه حجاب و آزاد گذاشتن و حق انتخاب دادن به آنان يكي از شيوه‌هاي مؤثر در جذب جوانان به سمت و سوي حجاب و عفاف است.
فلاحتي تصريح كرد: اينگونه برنامه‌ها و همايش‌ها بايد استمرار داشته و از اجراي برنامه‌هاي كم اثر و موقتي خودداري شود.
وي گفت: از آنجا كه خانواده شكل‌دهنده شخصيت كودكان و نوجوانان است لذا جامعه هدف و مخاطب در اين همايش خانواده‌ها، كودكان و نوجوانان و جوانان هستند تا با آموزش هم خانواده و هم فرزندان تعارضي به وجود نيايد.
فلاحتي خاطرنشان كرد: اين همايش توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و كانون ائمه اطهار با همكاري دانشگاه‌هاي شهرستان، اداره تبليغات، آموزش و پرورش، كانون پرورش فكري و بهزيستي برگزار مي‌شود.

پنج شنبه 23 دی 1389  7:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها