0

صحبتهای فرانک ریبری در مصاحبه با بیلد

doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5489

ریبری:خوشحال میشوم اگر سه جام را ببریم

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،فرانک ریبری،هافبک فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ در مصاحبه ای اعلام کرد که بایرن مونیخ در حال حاضر،یکی از قدرتمند ترین باشگاه های دنیاست و در حال حاضر به راحتی میتواند دو جام را کسب کند.
او در اینباره گفت:
ما یکی از قویترین ها هستیم و خوشحال میشوم اگر بتوانیم،هر سه جام را کسب کنیم،ما کار بسیار دشواری داریم و باید در تمام بازیهای بوندسلیگا با بیشترین توان حاضر شویم تا بتوانیم حریفان خود را شکست دهیم،دورتموند بسیار قوی است و میتواند برای ما خطر ساز باشد اما به نظر من با شروع نیم فصل دوم،آنها افت خواهند داشت و ما در حال حاضر در اوج هستیم،در لیگ قهرمانان،باید به فینال برسیم و سعی کنیم که جام را بالای سر ببریم.
فرانک ریبری، همچنین در جواب سوال خبرنگار بیلد که از او پرسید: شنیده میشود شما با لوئیس ونگال مشکلاتی دارید،آیا این قضیه صحت دارد؟ جواب داد:
من همیشه به مربیان احترام گذاشتم و هیچوقت مشکلی با مربیان نداشتم،شاید بعضی مواقع نظرات ما با هم فرق داشته باشد اما او مربی است و من وظیفه خود میدانم که به او احترام بگذارم.

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

پنج شنبه 23 دی 1389  3:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها