0

صفحه پلاسمای چند لمسی ال جی، جایگزین تخته کلاس درس

 
daneshmandan
daneshmandan
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1389 
تعداد پست ها : 2202
محل سکونت : بوشهر

صفحه پلاسمای چند لمسی ال جی، جایگزین تخته کلاس درس

 

 
 
 

LG-TTV-narenji_ir.jpg

CES 2011 Coverage at Narenji.ir

دیر زمانی است که تخته های وایت برد توانسته اند جایگزین های خوبی برای تخته سياه و گچ محسوب شوند. اما شايد بتوان گفت که ديگر عمر وايت برد ها هم رو به اتمام است و دیر يا زود صفحات پلاسمای لمسی به کلاس های درس راه می یابند.

 

شرکت ال جی در نمایشگاه امسال با ارائه یک تلويزيون مالتی تاچ 60 اينچی پلاسما تلاش کرد تا نشان دهد کيفيت تدریس می تواند با محصولات و فناوری متفاوت تر باشد.

 

برای نوشتن بر روی اين صفحه احتياج به يک قلم لمسی است. اما جالب آنجاست که دو نفر به طور همزمان می توانند با استفاده از اين قلم ها بر روی این صفحه بنویسند و یا تصويری را بکشند.

 

دانش آموزان می توانند به راحتی بر روی این صفحه نقاشی بکشند، تمرین خط داشته باشنند، فایل های صوتی و تصویری را پخش کنند. فعالیت هايی نظیر حرکت نوشته ها، زووم بزرگ و کوچک تصاویر و نوشته ها به سادگی بر روی این صفحه امکان پذير است.

 

برای مثال می توان یک نقشه جغرافیایی را بر روی این صفحه پلاسما باز کرد و از طريق اينترنت و برنامه اسکاپپ با معلمی که در نقطه دیگری از جهان است ارتباط برقرار کرده و توضيحات او را شنيد.

 

وجود اين امکانات می تواند تحولی در شيوه تدریس ایجاد کند. هرچند هنوز خبری از قيمت این تلويزيون پلاسما در دسترس نيست. اما شرکت ال جی قرار است ماه مارس و آوريل این محصول را در کشور کره توزیع و ماه آگوست و سپتامبر آن را به کلاس های درس دیگر نقاط جهان روانه کند.

 
چهارشنبه 22 دی 1389  11:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها