0

بیوگرافی بهاره رهنما

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

بیوگرافی بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

بیهاره رهنما و همسرش جدید امیر خسرو عباسی ، علت طلاق بهاره رهنما از همسر سابقش پیمان قاسم خانی ، بهاره رهنما و دخترش پریا قاسم خانی
عکس بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد دهم آذرماه 1352 در روستای هزاره شهر اراک است. پدرش جلال رهنما و مادرش پروین قائم مقامی از بازیگران خوب کشورمان می باشد و به نظر فقط یک خواهر دارد که آن هم در خارج از کشور زندگی می کند.

تحصیلاتش را در رشته ادبیات نمایشی تا مقطع کارشناسی و درشته حقوق قضایی تا مقطع کارشانی ارشد به پایان رسانده است. جالب است بدانید بهاره رهنما در سال 94 به عنوان مانکن لباس برای یک برند چندین کار تبلیغاتی انجام داد. او علاوه بر بازیگری ، داستان نویس ، روزنامه نگار ، سفر دوستی ، نقاله خوان ، کافه و رستوران دار است.

بهاره رهنما و مادرش ، عکس مادر بهاره رهنما ، بهاره رهنما در کنار مادرش پروین قائم مقامی

بهاره رهنما در کنارش مادرش پروین قائم مقامی

ماجرای ازدواج و آشنایی با پیمان قاسم خانی

بدون شک بزرگترین اتفاق زندگی من آشنایی با پیمان بوده است. من بخاطر اینکه جهشی خونده بودم در سال 1370 و در سن 17 سالگی وارد دانشگاه شدم و یک روز موقع بازگشت از دانشگاه در خیابان ولیعر به صورت اتفاقی باهم آشنا شدیم و مثل خیلی از ازدواج ها در ایران ، این آشنایی بعد از دو سال منجر به ازدواج شد و دلایل این ازدواج احساسی و اجتماعی بود.

البته بی تردید بهترین گزینه برای ازدواج با من ، پیمان قاسم خانی بود. چون به قول دوستانم مردان ایرانی نمی توانند زنی مثل من که اینقدر فعال است را تحمل کنند و این پیمان بود که در مقابل من خیلی صبور بود. حاصل این ازدواج دختری بنام پریا است که هم اکنون در عرصه موسیقی فعالیت دارد.

ماجرای طلاق و جدایی از پیمان قاسم خانی

در سال 1395 شایعاتی در مورد پایان زندگی مشترک این دو زوج شنیده می شد تا اینکه بهاره رهنما در مصاحبه اش اعلام کرد که پیمان قاسم خانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما 25 سال است که باهم دوست هستم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترک مان دلیل بر این نمی شود که دوستی چندین ساله مون لطمه بخورد. بهاره رهنما هیچ وقت در مورد اینکه چرا او و پیمان قاسم خانی از هم جدا شدند؟ و علت این کار چی بود؟ نگفته است. همچنین او بر خلاف خیلی از خانم ها ، بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی هیچ وقت در مورد او بد نگفته و همیشه به خوبی از او یاد کرده است.

دوشنبه 8 مرداد 1397  7:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها