0

بیوگرافی شاهرخ استخری

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

بیوگرافی شاهرخ استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری ، بیوگرافی شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی ، شاهرخ استخری و دخترش پناه
عکس شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متولد چهاردهم مهر ماه 1359 در شهر تهران است. او فرزند اول خانواده است و دو خواهر کوچکتر از خودش دارد. شاهرخ استخری به دلیل اینکه پدرش 8 سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده از خدمت سربازی معاف شده است.

در دبیرستان ریاضی خوانده و دوست داشت در دانشگاه رشته هنر و تئاتر را ادامه دهد اما پدرش دوست داشت او در رشته مهندسی تحصیل کند و برای همین سراغ رشته مهندسی صنایع رفت و اکنون فارغ التحصیل همین رشته است.

او بعد از فارغ التحصیلی ، در کلاس های آموزش بازیگری شرکت می کند و پس از آن در چندین فیلم و سریال ایفای نقش کرده است و با بازی در سریال پرطرفدار دلنوازان در سال 88 در کنار سحر قریشی به شهرت رسید.

جدیدترین عکس منتشر شده از شاهرخ استخری و دخترش پناه استخری

عکس جدید شاهرخ استخری در کنار دخترش پناه

ازدواج و همسر

شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور ازدواج کرده است. طبق گفته خودش خانواده همسرش ثروتمند نیستند و همسرش از 16 سالگی کف کارخانه کار کرده و روی پای خودش ایستاده است و این ملاک من برای ازدواج با او بود. جالب است بدانید تا به امروز هیچ عکسی از همسر شاهرخ استخری منتشر نشده است.

این زوج در سال 1392 صاحب فرزند دختری بنام پناه شدند و به گفته خودش : دخترم بزرگترین نقطه ضعفم در حال حاضر دخترم پناه می باشد. آینده و اتفاقایی که ممکن است برای او بیفتد موجب ترس و نگرانی من است و همه تلاشم این است که همه چیز برای او به خوبی فراهم باشد.

جمعه 5 مرداد 1397  7:19 PM
تشکرات از این پست
amirali123
دسترسی سریع به انجمن ها