0

چرا وان پلاس 6 از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند

 
hooshbartar
hooshbartar
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1397 
تعداد پست ها : 12

چرا وان پلاس 6 از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند

جدیدترین گوشی برند وان پلاس با نام وان پلاس 6 می باشد و از بسیاری جهات به نسل قبلی خود یعنی وان پلاس 5T برتری دارد؛ مثلا پنل شیشه ای پشت گوشی دو کارایی برای این محصول دارد. اول این که باعث زیبایی و قرارگیری بهتر آن در دست شده است. ثانیا امکان پشتیبانی از اینترنت گیگابیتی را برای این محصول به ارمغان آورده است.  اما این گوشی پرچم دار برخلاف هم رده های خود مثلا آیفون 10 از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند.

البته باید گفت وان پلاس شرکتی است که غالبا به نیاز مشتریان خود به دقت گوش می دهد و ظاهرا، این مشتریان درخواستی جهت اضافه شدن قابلیت مذکور نداشته اند.

شارژ بی سیم ویژگی جالبی است و برخی کاربران علاقه ی زیادی به آن دارند؛ اما باید پذیرفت که این قابلیت جزو قابلیت های واجب و حیاتی یک گوشی هوشمند نیست. به  گفته ی وان پلاس، برای استفاده از شارژ وایرلس باید شارژر آن را به صورت جداگانه خریداری کنید؛ چرا که معمولا این شارژرها همراه گوشی عرضه نمی شوند. از سوی دیگر افزودن این قابلیت که طرفداران محدودی دارد باعث افزایش قیمت تمام شده ی محصول می  شود.

با استفاده از دش شارژ شرکت وان پلاس می توان صبح ها برای چند دقیقه گوشی را شارژ کرد و تا پایان روز با خیال راحت از آن استفاده کرد. شارژ وایرلس در سریع ترین حالت خود نیز همواره از دش شارژ کندتر عمل می کند. به همین جهت شاید بتوان اظهارات وان پلاس در این خصوص را منطقی دانست.

سه شنبه 8 خرداد 1397  1:56 PM
تشکرات از این پست
mojtaba79
mojtaba79
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اسفند 1395 
تعداد پست ها : 3

پاسخ به:چرا وان پلاس 6 از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند

درسته پشتیبانی نمیکنه ولی واقعا مشخصات بینظیری داره.

مشخصات و نقد و بررسیش

https://mobotel.ir/product/oneplus-6/

وان پلاس 5 تی هم عالی بود.

من موندم این شرکت چرا اینقدر کم ولی با کیفیت تولید میکنه. همش دوتا زده

پنج شنبه 24 خرداد 1397  11:45 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها