0

تاریخ ‌عرضه‎ی Days Gone بزودی اعلام می‌شود!

 
moeinkhan
moeinkhan
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1397 
تعداد پست ها : 23

تاریخ ‌عرضه‎ی Days Gone بزودی اعلام می‌شود!

با توجه به صحبت‌های کارگردان بازی، اطلاعات بیشتری از بازی جدید و انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Days Gone در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهد شد.

بازی آخرالزمانی و جهان‌باز انحصاری سونی، Days Gone متاسفانه تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد اما به نظر می‌رسد این تمام آنچه از این بازی خواهیم شنید نیست. به نظر می‌رسد که تاریخ رونمایی از بازی به زودی اعلام خواهد شد.

اخیرا در یک مراسم آقای Chris Reese کارگردان این بازی از استودیوی Bend در جواب به سوال طرفداران که از او در باره‌ی تاریخ انتشار بازی و اینکه چه زمانی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر می‌شود گفت :

ما جزییات بیشتری از این موضوع را به زودی اعلام می‌کنیم.

ایشان از بیان جزییات بیشتر در باره‌ی بازی یا تاریخ انتشار آن خودداری کرد. با توجه به نزدیک شدن به مراسم E3 که در کمتر از سه هفته‌ی دیگر برگزار می‌شود می‌توانیم نسبت به اعلام تاریخ انتشار و جزییات بیشتر از بازی در این مراسم امیدوار باشیم. با این وجود سونی هنوز حضور بازی Days Gone را در مراسم امسال تایید نکرده است و بر روی بازی‌های انحصاری دیگر خود یعنی The Last of Us Part 2، Death Stranding، Spider Man و Ghost of Tushima تمرکز کرده است. جای تعجبی ندارد که سونی تصمیم بگیرد تاریخ انتشار بازی Days Gone را در این مراسم اعلام کند ولی عدم تایید حضور این بازی در این مراسم تا به امروز کمی عجیب به نظر می‌رسد.

باید کمی بیشتر منتظر بمانیم و ببینیم آیا سونی در کنفرانس خود در مراسم E3 در تاریخ ۱۱ جون اطلاعاتی از این بازی در اختیار ما قرار می‌دهد یا خیر.

بازی Days Gone به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن عرضه خواهد شد و هم اکنون برای پیش‌خرید در دسترس می‌باشد.

118فایل

چهارشنبه 2 خرداد 1397  11:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها