0

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

 
niloofar69
niloofar69
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1397 
تعداد پست ها : 212
محل سکونت : آذربایجان غربی

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و همسرش, بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل, behnosh tabatabaie, اصالت بهنوش طباطبایی

واقعیت های زندگی شخصی بهنوش طباطبایی تا ازدواج با مهدی پاکدل و علت طلاقش

بهنوش طباطبایی در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ در شهر اصفهان متولد و اکنون ۳۷ ساله است او همسر سابق مهدی پاکدل می باشد و دارای مدرک مهندسی لیسانس کامپیوتر می باشد ولی بعدها به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت تصمیم می گیرد در کلاس های بازیگری که در دانشکده هنرهای زیبا برگزار می شد شرکت کند و وارد دنیای بازیگری شود.

خانم طباطبایی بسیار کم حرف, صبور و آرام است و عاشق سفر است و در اوقات فراغت خود مطالعه می کند. رنگ مورد علاقه اش آبی است.

بهنوش طباطبایی و همسر سابقش مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

آشنایی و ازدواج با مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل نخسین بار در دفتر یک تهیه کننده باهم آشنا می شوند و قرار می شود آنها نقش دختر و پسر جوانی را بازی کنند که در مسیر یک داستان پر پیچ و خم, عاشق هم می شوند.

شاید بازی در همین سریال موجب آشنایی بیشتر آن ها می شود و نهایتاً در ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ باهم ازدواج می کنند. بهنوش طباطبایی دلیل ازدواجش با مهدی پاکدل را اینگونه بیان کرد :

چیزی که مرا جذب مهدی کرد بامزه بودنش بود من در کارم همیشه جدی هستم ولی مهدی اصلا اینجوری نیست او همش می گوید و می خندد و دوست دارد به اطرافیانش خوش بگذرد البته شاید در آینده این خصوصیاتش تغییر کند! همچنین خانواده مهدی, خانواده بسیار خوبی هستند که این نکته هم برای من اهمیت زیادی داشت .

پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397  9:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها