0

نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

 
nazillabeauty
nazillabeauty
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1397 
تعداد پست ها : 1

نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

امروزه با ورود دیجیتال مارکتینگ به عنوان یکی از موثرترین روش های بازاریابی، بسیاری از صاحبان کسب و کارها سعی در استفاده هر چه بیشتر این بازاریابی در تبلیغ برند خود دارند. برای ورود به بازاریابی آنلاین، قدم اول داشتن سایتی مناسب و صفحات فرود جذاب به منظور معرفی کسب و کارها در فضای مجازی می باشد. طراحی سایت گامی اساسی در بازاریابی آنلاین محسوب شده و می تواند در معرفی خدمات و محصولات برندها به بازار هدف نقشی کلیدی ایفا نماید. این روش بازاریابی با صرف هزینه ای هدفمند، می تواند مخاطبان خاصی را مورد هدف قرار دهد و از این رو بازدهی بالاتری نسبت به روش های دیگر بازاریابی دارد. به منظور افزایش بازدید سایت، روش های مختلفی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد که از مهم ترین آن ها خدمات سئو و تبلیغات در گوگل می باشد. این روش ها به کسب و کارها کمک می نماید که در نتایج موتورهای جستجو بیشتر دیده شوند. اما صاحبان کسب و کارها باید این موضوع را مد نظر قرار دهند که در معرض دید بودن برند آن ها تنها راه جذب مخاطبان بیشتر نخواهد بود. نوع طراحی سایت و صفحات فرود نیز نقشی کلیدی در جذب بیشتر مخاطبان بازی می کند. اگر صفحات فرود دارای طراحی جذاب و گیرا و همچنین کاربردی نباشند، مخاطب با وجود ورود به صفحات فرود، به سرعت از آن زده خواهند شد و برند شما را نادیده خواهند گرفت. کسب و کارها برای بالا بردن بازدید صفحات فرود خود باید سعی کنند که این صفحات دارای رنگ بندی جذاب و دسترسی های آسان برای مشتریان باشند. همچنین محتویات این صفحات باید کامل و مختصر باشند تا کاربر بتواند بیشترین استفاده را از آن ببرند. همان طور که می دانید صفحات فرود برای کسب و کارها به منظور معرفی سریع و جامع خدمات ساخته می شود. این صفحات همچنین می تواند به صورت مناسبتی برای تبلیغ برندها طراحی شوند. یک کسب و کار می تواند تعداد زیادی صفحه فرود داشته باشد که همین صفحات باعث بالا رفتن بازدهی تبلیغات خواهد شد. در تمامی این موارد، نکاتی باید در طراحی صفحه فرود رعایت گردد که در ادامه به تفصیل در مورد آن ها توضیح داده خواهد شد. با رعایت این نکات می توان این اطمینان را پیدا کرد که نرخ تبدیل مخاطبان به مشتری به صورت چشم گیری بالا خواهد رفت.

نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

نکاتی برای طراحی صفحات فرود

- مطالب مفید

امروزه مردم به دلیل محدودیت زمانی، ترجیح می دهند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را در کم ترین زمان ممکن کسب نمایند. همین ضیق وقت باعث شده که مردم دیگر حوصله گشتن به دنبال اهداف خود را نداشته و به دنبال راحت ترین راه برای پیدا کردن جواب سوالات خود هستند. ار این رو باید این نکته در طراحی صفحات فرود یا landing page نیز رعایت شود. در این طراحی سعی کنید از مطالب مفید و مختصر استفاده نمایید که تا حد معقولی نیازهای مخاطبان را برطرف نماید. توصیه می گردد که حتما برای مشخص کردن تیترها، آن ها را از متن اصلی متمایز نمایید و نکات مهم را با خط تیره یا بولت(Bullet) جدا نمایید.

- استفاده از رنگ بندی های مکمل

از دیگر نکاتی که در طراحی صفحات فرود از اهمیت بالایی برخوردار است، استفاده از رنگ بندی های مختلف در بخش های مختلف صفحات می باشد. این رنگ بندی ها باید در قسمت های مختلف از هم متمایز بوده و در عین حال به صورت مکمل یکدیگر باشند. سعی کنید در جاهایی که می خواهید نظر مشتری را به آن جلب نمایید از رنگ های تندتری استفاده نمایید. به عنوان مثال، برای ساخت فرم به منظور پرکردن توسط مشتری می توانید برای کلید ثبت از رنگ هایی که بیشتر در معرض دید هستند استفاده نمایید. این رنگ بندی علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا برای سایت شما، می تواند به راحتی به بالا بردن نرخ تبدیل شما کمک نماید.

- قرار گیری مناسب لوگو

هنگامی که مخاطبان وارد صفحات فرود شما می گردند، باید بدانند با کدام کسب و کار و برند سر و کار دارند. به همین منظور باید لوگوی خود را در تمامی صفحات فرود درست و در جای مناسب قرار دهید. این لوگو باعث می گردد که در ذهن کاربر ماندگار شوید و مخاطبان برای آشنایی بیشتر با برند شما سعی در کاوش بیشتری خواهند کرد. لوگوی خود را سعی کنید با کیفیت بالا در صفحات فرود قرار داده و در طراحی آن از رنگ بندی های متناسب با رنگ صفحه فرود استفاده نمایید.

- استفاده مناسب از تصاویر

بسیاری از طراحان، به اشتباه اقدام به استفاده از تصاویر زیاد در طراحی صفحات فرود خود می نمایند. این موضوع باعث حواس پرتی کاربران و دور شدن از موضوع اصلی خواهد شد. سعی کنید برای هر قسمت از تصاویر مرتبط و به تناسب استفاده نمایید. جنبه های بصری همان طور که می تواند باعث جذب کاربران گردد، می تواند به راحتی بازدهی بازدید را پایین آورد.

- قالب بندی مناسب

در آخر در نظر داشته باشید که صفحات فرود نیز باید دارای ساختاری مناسب باشند و به صورت دقیق سازمان دهی شوند. این ساختار بندی باید به گونه ای باشد که با یک نگاه بتوان تمامی بخش های صفحات فرود را تشخیص داد. برای داشتن ساختار بندی مناسب می توانید بخش های مختلف را با نوشته های بولد یا تصاویر از هم جدا نمایید و به این ترتیب دسترسی به قسمت های مختلف را آسان نمایید.

- پایداری

به منظور آشنا کردن مخاطبان با ساختار صفحات فرود خود، بهتر است که زود به زود این ساختار را هم نریزید. این موضوع باعث می گردد که کاربران به مرور با بخش های مختلف صفحات فرود آشنا شده و دفعات بعد راحت تر به قسمت های مختلف دسترسی داشته باشند. اگر زود به زود این ساختار به هم بریزد، کاربر احساس گیجی کرده و به راحتی از برند شما زده خواهد شد. پایداری در ساختار می تواند نرخ تبدیل مخاطب به مشتری را برای شما افزایش داده و محبوبیت آن را به دلیل سهل الوصول بودن اهداف کاربران بالا ببرد.

سه شنبه 18 اردیبهشت 1397  4:09 PM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi aftabm
mehranonlinelife
mehranonlinelife
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1397 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

سعی کنید در چیدمان صفحه فرود خود تمامی نکات رابط کاربری و تجربه کابری را رعایت کنید ، در مورد سایتی که قراره محصولات خود را معرفی کند بهترین حالت ممکن اینه که مشخصات فنی محصول و نظرات دیگران را منعکس کند ، استفاده از تجربیات دیگران در خرید اینترنتی نقطه قوتی حساب می شود ، به همین دلیل بیشتر داریم کشیده میشیم به دیجیتال مارکتینگ،
سرعت بارگذاری صفحه فرود خود را در gtmetrix بسنجید و سعی کنید نکات منفی را با آموزش هایی که در گوگل بر طرف کنید،
راستی یه سری به سایت من بزنید و نظرتون را راجب صفحه فرود من بگید ، خوشحال میشم نظرتون را بهم بگید
https://markazahan.com/galvanized-sheet-prices/

یک شنبه 4 شهریور 1397  10:34 AM
تشکرات از این پست
aftabm
aliska
aliska
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1398 
تعداد پست ها : 5

پاسخ به:نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

 

 

دیجیتال مارکتینگ به جرات بزرگترین ترند بازار ایران در سال های اخیر بوده است که همه ی ما درباره ی آن چیزهایی شنیده ایم

برای آشنایی بیشتر با بازاریابی دیجیتال و مطالعه آخرین مقالات در حوزه دیجیتال مارکتینگ و همچنین  

شرکت در دوره جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ در دانشگاه تهران باشید.

http://dmwebmaster.ir/digital-marketing-training/

 

پنج شنبه 21 شهریور 1398  4:09 PM
تشکرات از این پست
aftabm
kadoos
kadoos
کاربر جدید
تاریخ عضویت : شهریور 1398 
تعداد پست ها : 1

استخدام برنامه نویس در شرکت کادوس

شرکت ارتباطات گستران کادوس یکی از شرکت های طراحی اپلیکیشن موبایل می باشد که در مجموع فعالیت خود در چهار سال اخیر، برخی از بهترین اپ های اندروید را طراحی و روانه بازار دیجیتال نموده است.
شرکت کادوس مجموعه‌ای است متشکل از نیروهای کارشناس و متخصص، خلاق و جوان که با فعالیت در قالب تیم‌های برنامه نویسی، توسعه‌ی کسب و کار، تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال، طراحی حرفه ای، امور مشتریان و منایع انسانی و کارشناسان فناوری و شبکه که با به کارگیری دانش روز دنیا و تعهد به ارائه‌ی خدمات نوین و باکیفیت تاکنون توانسته موفقیت‌های ارزشمندی را در کارنامه‌ی حرفه‌ای خود ثبت کند.
ایجاد فرصت شغلی در شرکت کادوس یکی از اهداف ما برای کارآفرینی در این مرز و بوم می باشد.

https://kadoos-anzali.com

یک شنبه 31 شهریور 1398  2:02 PM
تشکرات از این پست
aftabm
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 23615
محل سکونت : کرمانشاه

پاسخ به:نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

از اطلاع رسانی به موقع ممنونیم

یک شنبه 31 شهریور 1398  2:13 PM
تشکرات از این پست
aftabm
ostadwin
ostadwin
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آذر 1399 
تعداد پست ها : 1

پاسخ به:نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

عالی بود تشکر من ی سایت دارم به اسم استاد وین برای سئوش باید چقدر هزینه کنم

چهارشنبه 19 آذر 1399  10:46 AM
تشکرات از این پست
aftabm
farhad25
farhad25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1400 
تعداد پست ها : 42

پاسخ به:نکاتی درباره طراحی صفحات فرود 

اگر در حوزه تبلیغات دیجیتال هستید، باید مجذوب آمار جستجوی گوگل باشید و به احتمال زیاد در مورد سرویس Google Developments شنیده اید.

گوگل در ترند بازاریابی سال‌های 2022 و 2007 سرویس Google Developments را راه‌اندازی کرد. در واقع سرویس توسعه Google در مقایسه با شرکت‌های مختلف این شرکت فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است.

عنوان آن به روش‌های مختلفی تغییر یافته است، سرویس آن در مواقعی غیرفعال بوده و معمولاً برای روزها و هفته‌ها به‌روز نبوده است. علاوه بر این، معمولاً تضمین های ارائه شده برای رشد آن برآورده نشده است.

سه شنبه 7 تیر 1401  2:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها