0

دوخبر مهم از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10952
محل سکونت : خراسان رضوی

دوخبر مهم از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

🔴🔴🔴 دوخبر مهم از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

♨️📢اعلام شرط سنی جدید شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش: شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دارندگان مدرک کارشناسی 35 سال و برای ارشد و دکتری 40 و 45 سال خواهد بود و در واقع با توجه به دوره رکود در استخدام‌ها، یک بازه سنی 5 ساله ارفاق، اعمال شده است.

🔸پیش بینی می‌شود با ورود اطلاعات کدرشته محل‌ها در سامانه سنجش، دفترچه آزمون استخدامی هفته آینده منتشر شود.

🔸درباره زمان بکارگیری پذیرفته شدگان هنوز اختلاف نظر وجود دارد و با وجود آنکه آموزش وپرورش اصرار به بکارگیری پذیرفته شدگان از مهر 97 دارد، سازمان برنامه تامین اعتبار و جذب را به مهر 98 موکول کرده است.
-------------------------------------------------------------

♨️📢تیرماه زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد

سرپرست امور اداری وزارت آموزش ‌وپرورش آخرین جزئیات آزمون استخدامی 17 هزار نفری این وزارتخانه را تشریح کرد.

🔸خوشبختانه با رفع مشکلات، دیروز مراحل پایانی برنامه‌ریزی انجام شد و انشالله اگر مشکلی خاصی پیش نیاد، امروز ضمن ارائه آن به سازمان سنجش، مذاکرات برای دستیابی به توافقات لازم بمنظور تعیین زمان برگزاری آزمون، صورت می‌گیرد.

🔸در حال حاضر زمان قطعی آزمون را بخواهیم اعلام کنیم، ممکن نیست؛ چرا که زمان آزمون در واقع بستگی به توانمندی و امکاناتِ سازمان سنجش دارد و احتمالا آزمون در یکی از روزهای جمعه تیر ماه برگزار خواهد شد.

🔸این آزمون برای استخدامِ 17 هزار و 368  نفر برگزار می‌شود که حسب دستورات، جنسیت نیروهای استخدامی از طریق آن، تقریباً یک حالت تعادل 50 – 50 دارد. استان‌های البرز، خوزستان، سیستان و بلوچستان و همچنین شهرستان‌های تهران طبق معمول ادوار گذشته، جزو مناطقی هستند که بیشترین دامنه پذیرش را دارند. ضمن اینکه نسبت پذیرش در این آزمون برای مقطع ابتدایی نسبت به سایر مقاطع بیشتر است.

🔸تلاشمان بر این است که با همکاریِ سازمان سنجش، این امکان فراهم شود که آزمون هرچه زودتر برگزار شود تا ما بتوانیم بر اساس نتایج، ضمن انتخاب بهترین‌ها از میان داوطلبان، با برپایی دوره‌های مربوطه، نیروهای مورد نیاز آموزش و پرورش را جذب کنیم.

 

دوشنبه 10 اردیبهشت 1397  7:21 PM
تشکرات از این پست
ali_kamali
دسترسی سریع به انجمن ها