0

آموزش زبان برنامه نویسی ++C

 
moeintv
moeintv
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1396 
تعداد پست ها : 23

آموزش زبان برنامه نویسی ++C

زبان برنامه نویسی C++ به عنوان توسعه ای بر زبان برنامه نویسی C به وجود آموده است. یادگیری این زبان به هیچ پیش نیازی احتیاج ندارد، لذا می توان به عنوان اواین زبان به یادگیری آن پرداخت. از این رو زبان های برنامه نویسی C و C++ از پر طرفدارترین زبان ها به شمار می روند. زبان برنامه نویسی C++ برای شرکت هایی که نیاز به برنامه نویسی شی گرا با عملکرد بالا و یا کنترل سخت افزاری مستقیم دارند، محبوب است. 

از مزایای زبان برنامه نویسی C++ می توان به موارد زیر اشاره نمود: 
-سیستم قوی type کمک می کند تا از خطاها جلوگیری شود. 
-برنامه نویسی کاربردی را با شی گرا ترکیب می کند . برنامه نویسان می توانند تصمیم بگیرند که کدام یک بهتر کار را در دست می گیرد. 
-می توان با عناصر زبان ساده برنامه نویسی را انجام داد. 

و اما برخی از معایب این زبان عبارتند از: 
-کتابخانه ابزارهایی که به اندازه زبان های دیگر گسترده نیستند. گاهی اوقات در سیستم های مختلف، متفاوت عمل می کنند. ممکن است برخی از ابزارها در دسترس نبوده و یا متقابلاً ناسازگار باشند. 
-برخی از ویژگی های پیشرفته برای استفاده، بسیار پیچیده است. 

در این پکیج آموزشی ابتدا تاریخچه کوتاهی از C++ ارائه می گردد، سپس به برخی از مزایا و معایب این زبان اشاره می شود. این دوره آموزشی مفاهیمی از قبیل متغیرها و عملگرها، اصطلاحات، شاخه و ساختار حلقه، آرایه ها و اشاره گرها، توابع، ورودی و خروجی فایل، برنامه نویسی شی گرا و توابع کتابخانه ای استاندارد را پوشش خواهد داد. هم چنین در این دوره برخی از کدهای واقعی C++ ارزیابی و نوشته خواهند شد. 

این دوره آموزشی که توسط مؤسسه Educator تهیه شده، در وب سایت 118فایل برای شما کاربران محترم ارائه گردیده است. 

منبع:118File

باتشکر از سایت خوب راسخون

شنبه 8 اردیبهشت 1397  11:52 AM
تشکرات از این پست
nezarat_ravabet
دسترسی سریع به انجمن ها