0

«به وقت شام» را در کدام سینما‌ها ببینید؟

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

«به وقت شام» را در کدام سینما‌ها ببینید؟

 

«به وقت شام» را در کدام سینما‌ها ببینید؟

فیلم سینمایی «به وقت شام» جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی کیا از امروز ۲۳ اسفند ماه در سینما‌های تهران و شهرستان به نمایش درمی‌آید.

 

خبرگزاری ایسنا: فیلم سینمایی «به وقت شام» جدیدترین اثر ابراهیم حاتمی کیا از امروز ۲۳ اسفند ماه در سینما‌های تهران و شهرستان به نمایش درمی‌آید.
 
این فیلم در سینما‌های کورش، آزادی، مگامال، گالری ملت، چارسو، باغ کتاب، پردیس شهرک، پردیس اطلس، زندگی، اریکه ایرانیان، جوان، ماندانا، تیراژه، سپیده، سمرقند، ارگ، سروش، پیروزی، راگا، شکوفه، فلسطین، کیان، بهمن، شاهد، فرودسی و... به نمایش درمی‌آید.

«به وقت شام» قصه دو خلبان ایرانی را روایت می‌کند که قصد دارند مردم را از محاصره داعش خارج کنند، اما با سقوط هواپیما آن‌ها به سرنوشتی عجیب دچار می‌شوند.

جدیدترین اثرابراهیم حاتمی کیا به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی به تولید رسیده است.

هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان بازیگران اصلی این فیلم هستند و به همراه آنها، جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی نیز درفیلم ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم سینمایی به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و تهیه‌کنندگی محمد خزاعی، جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی و موفق به دریافت سه سیمرغ بهترین کارگردانی، بهترین صداگذاری و بهترین موسیقی متن شد.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

چهارشنبه 23 اسفند 1396  4:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها