0

شرکت MSI از صفحه‌کلیدهای ویژه Vigor GK70 و Vigor GK80 رونمایی کرد

 
Tachberdee
Tachberdee
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4133
محل سکونت : گلستان

شرکت MSI از صفحه‌کلیدهای ویژه Vigor GK70 و Vigor GK80 رونمایی کرد

MSI افتخار دارد که اعلام کند سری جدید صفحه‌کلیدهای Vigor GK70 و Vigor GK80 را به تولیدات خود در بخش لوازم جانبی رده گیمینگ اضافه کرده است. با تاکید زیاد بر روی روشنایی با استفاده از سیستم نورپردازی اختصاصی Mystic Light، محصولات مورد نظر به کاربران و علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری چشم‌اندازی بسیار زیبا را ارائه خواهند کرد که امکان پیکربندی و شخصی‌سازی برای تمام کلید‌های این محصولات فراهم شده است.

Vigor GK80

در ساختار بدنه Vigor GK70 و Vigor GK80 از آلومینیوم آنودایزه مرغوب استفاده شده است تا استحکام صفحه‌کلیدها و احساس راحتی در هنگام کار به خوبی تقویت شوند، علاوه بر آن با بهره‌گیری از طراحی کلیدی شناور تمیز کردن و نظافت این قطعات به راحتی انجام خواهد شد. کلیدهای با قابلیت جایگزینی در دو مدل 12 تایی با روکش لاستیکی و 4 تایی با روکش فلزی در نظر گرفته شده‌اند تا در صورت نیاز به آسانی جایگزین کلیدهای پیشفرض شوند.

شرکت MSI از صفحه‌کلیدهای ویژه Vigor GK70 و Vigor GK80 رونمایی کرد

هر دو محصول Vigor GK70 و Vigor GK80 از کلیدهای ویژه Cherry MX با قابلیت RGB LED استفاده می‌کنند که در کنار آن تعدادی کلید منحصر به فرد برای ارتباط مستقیم با برنامه‌های گیمینگ MSI جهت فراهم‌سازی تجربه‌ای مناسب تعبیه شده‌اند. انتظار می‌رود که این محصولات تازه‌وارد در ماه مارس سال جاری به صورت رسمی عرضه شوند.

پنج شنبه 10 اسفند 1396  1:46 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها