0

انتشار پیش نمایش ساخت جدید ویندوز ۱۰

 
Tachberdee
Tachberdee
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4133
محل سکونت : گلستان

انتشار پیش نمایش ساخت جدید ویندوز ۱۰

امروز مایکروسافت پیش نمایش ساخت جدید ویندوز ۱۰ به شماره ی ۱۷۱۰۷ را برای Fast Ring منتشر کرد اما بر خلاف ساخت های قبلی، ۱۷۱۰۷ تغییرات چندانی در ویندوز ۱۰ ایجاد نکرده است و گویا این بار مایکروسافت تصمیم گرفته است که بیشتر زمانش را بر روی برطرف کردن باگ های ساخت قبلی بگذارد. با این حال تنها تغییر ملموسی که در این ساخت مشاهده می شود، ویژگی ای است که مشکلات مربوط بروزرسانی ویندوز را کاهش می دهد.

ویندوز 10

در این ساخت اگر Windows Update بخواهد دانلود، اسکن و یا نصب نماید بر روی لپ تاپ هایی که به برق متصل هستند، سیستم خاموش نمی شود، این ویژگی به این صورت است؛ برای اینکه مشکلات مربوط به قطع و وصلی آپدیت ها کاهش داشته باشد و شانس دریافت بروزرسانی افزایش یابد، مانع از خاموش شدن سیستم به مدت ۲ ساعت می گردد. هدف مایکروسافت از این تغییر در ساخت ۱۷۱۰۷ این است که سیستم کاربران همیشه آپدیت بماند.

با توجه به اینکه تیم ویندوز هم اکنون تمرکزش را بر روی رفع باگ ها گذاشته است، احتمالا ساخت های مربوط به Fast Ring با سرعت بالاتری منتشر شوند. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این خصوص داشته باشید، حلقه ی سریع گروهی از اینسایدرهای ویندوز هستند که ساخت ها را با سرعت بیشتری از بقیه ی اینسایدرها منتشر می کنند. اما در کنار انتشار ساخت ۱۷۱۰۷ کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که اینسایدرهای ایکس باکس باید برای دریافت Redstone 4 منتظر بمانند.

ویندوز 10

Redstone 4 اسم رمز بروزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ می باشد که نسخه ی پیش نمایش آن حتی پیش از Redstone 3 در دسترس اینسایدرها قرار گرفته است، این ساخت هایی که هم اکنون مایکروسافت برای PC منتشر می کند مربوط به همین بروزرسانی می باشد. با اینکه انتظار داریم تمامی نسخه های کامپیوتر Redstone 4 به ایکس باکس وان نیز بیاید اما هنوز از سوی مایکروسافت تایید نشده است.

دوشنبه 7 اسفند 1396  1:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها