0

مایکروسافت به دنبال افزایش سرعت بخش Windows Updates است

 
Tachberdee
Tachberdee
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4133
محل سکونت : گلستان

مایکروسافت به دنبال افزایش سرعت بخش Windows Updates است

همان‌طور که می‌دانید سیستم عامل ویندوز 10 توسط مایکروسافت به WaaS یا "ویندوز به عنوان یک سرویس" تبدیل شده و یکی از محسوس‌ترین تغییراتی که در این راستا می‌توان به آن اشاره داشت ارائه مستمر بروزرسانی‌ها برای نسخه‌های مختلف این سیستم عامل محبوب می‌باشد.

اما اگر تجربه بروزرسانی ویندوز 10 را داشته باشید باید بدانید که گاهی اوقات زمان نصب این آپدیت‌ها چقدر طولانی و عذاب‌آور است. این موضوع خصوصا اگر در محل کار و یا منزل خود، قصد انجام کاری فوری با کامپیوترتان را داشته باشید قطعا اعصاب شما را قلقلک خواهد داد!

مایکروسافت

مایکروسافت تا به این لحظه بارها تلاش کرد تا سرعت نصب بروزرسانی‌های ویندوز 10 را بهبود ببخشد. به گفته دونا سرکار، یکی از مسئولین این غول نرم‌افزاری، بروزرسانی‌های سریع همواره یکی از اولویت‌های آنها در پلتفرم ویندوز 10 بوده است.

مایکروسافت با ارائه چندین ویژگی مختلف سعی کرده تا این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند. در نسخه Creators Update ویندوز 10 از یک شبکه اینترنت محلی به منظور توزیع فایل‌های آپدیت استفاده نموده و بدین ترتیب تمامی کامپیوترهای شخصی متصل به آن شبکه می‌توانند خیلی سریع بروزرسانی را انجام دهند.

مایکروسافت اخیرا پلتفرم بروزرسانی یکپارچه یا UUP خود را معرفی و در هفته گذشته نیز صحبت‌های مبنی بر ارائه قابلیت ادامه دادن بروزرسانی پس از توقف آن منتشر شده است. بنابراین اگر به هر دلیلی مانند مشکلات ارتباطی یا کاری فوری، فرآیند بروزرسانی متوقف شود، کاربر می‌تواند آن را در فرصت مناسب دیگری ادامه دهد.

شنبه 5 اسفند 1396  3:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها