0

معرفی برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی

 
Tachberdee
Tachberdee
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4133
محل سکونت : گلستان

معرفی برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی

با توجه به رشد مداوم نرم افزارهای مخرب آندرویدی، استفاده و اجرای آنتی‌ویروس بر روی گوشی ‌هوشمند به امری ضروری تبدیل شده است. هر چند با دقت در انتخاب و نصب برنامه‌ از منابع قابل اعتماد بر روی اسمارت‌فون، می‌توان آن را ایمن نگه داشت.

با توجه به اینکه سیستم توانایی آنتی‌ویروس‌های اندرویدی با نسخه‌های ویندوزی رایانه‌های شخصی متفاوت است، اگر قصد استفاده از آنتی‌ویروس‌ کمپانی‌های ثالث بر روی دستگاه اندرویدی دارید، انتخاب یک برنامه موثر سخت‌تر از آنچه فکر می‌کنید، است. به همین علت تحقیقاتی مانند AV-TEST می‌تواند در تصمیم نهایی کمک جال کاربران باشد.

سازمان تست آنتی‌ویروس‌های کمپانی‌های توسعه‌دهند طی جدیدترین تحقیقات خود برای تعیین بهترین و موثرترین برنامه ضد ویروس، نتایج خود را منتشر کردند که در برخی موارد، توانایی‌ برنامه‌های سازندگانی همچون، Trend Micro، Symantec و AVG بسیار شگفت‌آور است.

معرفی برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی

برنامه‌های کاربردی از شرکت‌هایی که پیشرو در بازار نرم افزار امنیتی بر روی رایانه‌های شخصی ویندوزی، از جمله Bitdefender، Kaspersky و McAfee، بر روی اندروید نیز بسیار خوب عمل کرده اند، هرچند امتیاز آنها 100 درصد را به طور کلی از آزمون AV-TEST دریافت نکرداند. به طور مثال، کسپرسکی میزان تشخیص 99.6 درصد را به دست آورد، Bitdefender کمی بهتر با تشخیص 99.7 درصد، توانایی‌های خود را به چالش کشیدند.

معرفی برترین آنتی‌ویروس‌های اندرویدی

متاسفانه Google Play Protect، که در حقیقت وظیفه ایمن سازی فضای فروشگاه اندرویدی گوگل را بر عهده دارد با امتیاز 62.9 درصد میزان تشخیص، ضعیف‌ترین محسوب می‌شود.

پنج شنبه 3 اسفند 1396  6:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها