0

بررسی لپ تاپ HP SPECTRE X360

 
digitnest
digitnest
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1396 
تعداد پست ها : 3
محل سکونت : ایران

بررسی لپ تاپ HP SPECTRE X360

 بررسی لپ تاپ HP SPECTRE X360

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی لپ تاپ HP SPECTRE X360

ساخت یک لپ تاپ عالی و جامع به طرز شگفت آوری سخت است. حتی با اینکه تمامی شرکت های سازنده لپتاپ،ازاپل گرفته تا دل و لنوو،ازیک سری اجزای مشخص و پایه مانند پردازنده اینتل، صفحه نمایش های با کیفیت IPS، بدنه آلومینیومی، ترک پد شیشه ای بزرگ، پورت USB نوع C و پورت تاندربولت 3 استفاده می کنند، به نظر می رسد قرار دادن تمامی این اجزا کنار هم برای ساخت یک لپ تاپ قوی و مناسب بسیار نادر است. در ادامه با بررسی لپ تاپ hp spectre x360 با دیجیت نست همراه باشید.

به همین دلیل است که نسخه جدید لپ تاپ Spectre x360 از کمپانی HP بسیار قابل توجه و جالب می باشد. اگر به لیست اجزای تشکیل دهنده این لپ تاپ توجه کنیم ممکن است در نگاه اول نکته ی چشم گیری به نظرمان نیاید، اما پس از بررسی بیشتر کاملاً مشخص است که با توجه به لپ تاپ هایی که امسال به بازار آمده اند، طراحی قابل توجه Spectre x360 بر خلاف لپ تاپ های دیگر از تازگی و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد.

یک لپ تاپ 13 اینچی و دارای صفحه نمایش لمسی می باشد Spectre x360 HP که با قیمت آغازین 1049 دلار، یکی از گران قیمت ترین لپ تاپ های کمپانی می باشد. دستگاه مذکور تمامی ویژگی های یک لپ تاپ خوب را دارد: باریک است، سبک است، قدرتمند است و حتی از عمر باتری خوبی نیز برخوردار می باشد. همچنین این لپ تاپ از صفحه نمایشی کاملاَ لمسی، یک صفحه کلید عالی و یک ترک پد بزرگ و پاسخگو نیز بهره می برد. گذشته از تمامی ویژگی های نامبرده، و ،)A و نوع C نوع( USB همچنین برخورداری این لپ تاپ از هر دو نوع پورت های .از نظر بصری نیز این لپ تاپ بسیار زیبا می باشد.

برای ادامه مقاله کلیک نمایید

سه شنبه 24 بهمن 1396  9:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها