0

اراک فاتح هفته بیست و دوم دسته یک

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

اراک فاتح هفته بیست و دوم دسته یک

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در دومین بازی متوالی در لحظات پایانی از پیروزی بازماند.

 

به گزارش "ورزش سه"، نفتی ها که در صدرجدول لیگ به سر می برند امروز با نتیجه 2 ـ 1 از حریف پیش بودند که یک ضربه کاشته در دقیقه 90 و گل به خودی مجید ایوبی بازی را به تساوی کشاند تا اراکی ها مزد بازی جوانمردانه و شجاعانه خود مقابل شاگردان محمود فکری را بگیرند.


در این بازی ابتدا احمد داودی برای نفت مسجدسلیمان(40) به گل رسید اما منصور تنهایی(60) کهنه کار این گل را جبران کرد. 6 دقیقه بعد دوباره داودی برای صدرنشین موفق به گلزنی شد و در شرایطی که بازی اتمام یافته به نظر می رسید، اراکی ها روی یک ضربه کاشته صاحب موقعیت شدند که این ضربه با ضربه سر ایوبی مدافع باتجربه مسجدسلیمان وارد دروازه خودی شد. نفتی ها شوکه از این تساوی باورنکردنی در لحظات پایانی سرآسیمه به حمله پرداختند اما دروازه بان اراک با مهار کاشته میلاد میداوودی مانع از پیروزی میزبان شد.


نفت مسجدسلیمان در حال حاضر 46 امتیازی است و تعقیب کننده ها روز به روز بیشتربه این تیم نزدیک می شوند. البته از شانس خوب محمود فکری بادران هم در دومین هفته متوالی موفق به کسب پیروزی نشد تا فاصله امتیازی 6 امتیازی بین تیم های اول و دوم جدول همچنان باقی بماند.


 آلومینیوم هم که امروز یک مساوی با ارزش به دست آورد با 24 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

شنبه 14 بهمن 1396  5:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها