0

اکسین به قافله صعود چسبید

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

اکسین به قافله صعود چسبید

تیم فوتبال اکسین البرز موفق شد با کسب یک پیروزی یک بر صفر دیگر جدی تر از گذشته به جمع مدعیان صعود ملحق شود.

 

به گزارش "ورزش سه"، اکسین البرز امروز در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ یک میزبان تیم برق جدید شیراز بود که این هفته ها با کادر فنی جدید خود اصلا شرایط خوبی ندارد و در پایان موفق شد یک پیروزی یک بر صفر دیگر که نتیجه پرتکرار علی لطیفی و شاگردانش است را جشن بگیرد.


تک گل این مسابقه در دقیقه 67 توسط محمد حسین پور به ثمر رسید تا اکسین البرز با یک بازی کمتر 35 امتیازی شود و جدی تر از قبل به عنوان مدعی صعود مطرح شود. ضمن اینکه باید این موضوع را در نظر داشت بازی عقب افتاده اکسینی ها روز 19 بهمن ماه با راه آهن بحران زده برگزار می شود که امروز هفدهمین شکست خود را در بیست و یکمین دیدار تجربه کرد و از همین حالا سه امتیاز را می توان به حساب شاگردان علی لطیفی واریز کرد.


در آن سوی میدان شرایط برای تیم شگفتی ساز برق جدید شیراز اصلا خوب پیش نمی رود و آنها با اسماعیل اسماعیلی به سقوط آزاد خود ادامه می دهند و جدایی این سرمربی که پس از مهابادی نتایج خوبی نگرفته چندان دور از ذهن نیست، چرا که آنها رتبه سومی پایان نیم فصل اول را با رتبه هشتمی تعویض کرده اند و 2 امتیاز حاصل کار این مربی از 5 مسابقه بوده است.

شنبه 14 بهمن 1396  5:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها